يكشنبه 3 تير 1397 | Sunday 24 June 2018

دیارجنوب:تئاتر مجال به كارگرداني عباس مكاري زاده و با اجراي هادي زنگنه، عادل قلي زاده، رويا عباسي و معصومه منصوري نژاد روي صحنه رفت.

به گزارش ديارجنوب زنگ افتتاحيه تئاتر "مجال" به دست محمدحسن محمدي شهردار برازجان زده شد.

عباس مكاري زاده كارگردان تئاتر "مجال" در گفتگو با ديارجنوب اظهار كرد: نمایش مجال با رویکرد زندگی یک جوان با دغدغه های اجتماعی و پیرامون سوالات و افکار منفی موجود در جوانان امروزی و مواجهه با نیروهای درونی خیر و شر و برخورد صحیح با این نیروها و تاکید بر تفکر در جامعه شکل گرفت. از این رو گروه هنری آرتیسن بر خود دانسته تا صرفاً تئاتر را در جهت ارائه هر چه بهتر مسائل اجتماعی روز در اختیار مخاطبین اش قرار دهد. همانطور که می دانید کسب بعضی تجربه ها گاهی بسیار تلخ و گران است،تئاتر میتواند با کمترین هزینه این تجارب را در اختیار مردم و اجتماع پیرامونش قرار دهد.
وي افزود: اين تاتر توسط هنرجويان گروه هنري آرتيسن برگزار گرديد و هنرجويان دوماه براي اجراي اين تاتر تمرين داشتند. همچنين ما هر شب به قید قرعه سه جلد کتاب با موضوعات مختلف با امضای اعضای گروه به مخاطبین هدیه می دهیم.
كارگردان تاتر "مجال"در آخر گفت: از آقای احمدزاده مدیر کانون امام خمینی (ره) برازجان و همه کسانی که در جهت رسیدن به این جایگاه به ما کمک کرده اند، تشكر ميكنم.

jp 1jp 1jp 1jp 1jp 1jp 1jp 1jp 1jp 1jp 1jp 1jp 1jp 1jp 1jp 1jp 1jp 1jp 1jp 1

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group