جمعه 3 اسفند 1397 | Friday 22 February 2019

دیارجنوب: مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: در سالهای قبل برحسب فضا اشتباهاتی انجام شدو افرادی بیمه شده اند که حقشان نبوده و امروز با کارشناسی افرادی که حقشان نیست بیمه کارگران ساختمانی آنها قطع میشود.

به گزارش دیارجنوب نشست خبری مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر با اصحاب رسانه روز چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ برگزار شد.

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر اظهارداشت: در ۱۰ ماهه گذشته 4 میلیاردتومان پاداش ازدواج پرداخت شده است.

وی افزود: تلاش میکنیم که سازمان تامین اجتماعی در تمام استان شعب ملکی داشته باشد.

یونس خسروانی در ادامه گفت: ۸هزارو 200 میلیون تومان در سال قبل سازمان تامین اجتماعی پرداخت کرده است.

وی تصریح کرد: ساخت درمانگاه کلینیک تامین اجتماعی برازجان بدلیل عدم کارشناسی در زمان کلنگ زنی به عقب افتاد که پیگیر ان هستیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار « دیارجنوب» در مورد قطع شدن بیمه کاران ساختمانی بیان داشت: در سالای کذشته برحسب فضا اشتباهاتی صورت گرفته و افرادی که مستحق بیمه نبوده اند بیکه کارگر ساختمانی شده اند که در راستای اقتصاد مقاومتی ان دسته از افرادی که حقشان نبود بیمه آنها قطع شده است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر در پاسخ به سوال دیگری از خبرنگار ما در مورد شلوغی راهرو تامین اجتماعی برازجان بخصوص در قسمت صدور دفترچه اظهارداشت: تامین اجتماعی برازجان یک شعبه تیپ 2 است که حجم ارباب رجوع آن بیشتر از تیپ ۱ است که با الکترونیکی شدن صدور دفترچه ها این مشکل برطرف خواهد شد.

مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: در شکور ۳۰ درصد هزینه های درمان مستقیم است و بقیه بصورت غیر مستقیم است که در استان بوشهر 57 درصد اعتبارات بصورت مستقیم و بقیه بصورت غیرمستفیم است.

ابراهیم پورحکیمی در ادامه گفت: استان بوشهر در زمینه درمان مستقیم در کشور اول و درزمینه درمان غیز مستقیم م در کشور آخر هستیم.

وی تصریح کرد: پگیج رادیولوژی بیمارستان سلمان فارسی تکمیل شده است.

مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی استان بوشهر درپایان در مورد ادامه صحبتهای مدیرکل تامین اجتماعی در پاسخ به سوال خبرنار ما گفت: بیمارستان مهر در اصل اول کلینیک روزانه بوده ک بخاطر نیاز منطقه بیمارستان شد که همراه سرا -اورژانس و واحد بستری آن در اینده بررسی و تکمیل خواهد شد.

بتول سهراب پور مسئول روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی استان بوشهر در پایان از همه اصحاب رسانه م نشریات استانی که در این جلسه حضور یافتند تقدیر و تشکر کرد.

fz 1fz 1fz 1fz 1fz 1fz 1fz 1fz 1fz 1fz 1fz 1

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group