يكشنبه 29 ارديبهشت 1398 | Sunday 19 May 2019

استاندار بوشهر گفت: بوشهر در ایام نوروز یکی از سه مقصد گردشگری کشور است و هر سال در این بازه زمانی، چند برابر جمعیت استان مسافر وارد می‌شود اما خدمات ما جوابگوی این حجم از مسافر نیست

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، عبدالکریم گراوند ظهر امروز در نشست ستاد اجرایی خدمات سفر استان بوشهر اظهار داشت: باید تعداد مراکز اقامتی و پذیرایی در استان بوشهر افزایش یابد و همچنین زیرساخت‌های لازم برای ورود سرمایه‌گذاران به بخش گردشگری فراهم شود.

استاندار بوشهر بیان کرد: هدف از تشکیل این جلسات به ثمره نشستن زحمات شما است و با توجه به گزارش‌های واصله از رضایتمندی نسبی مسافران نشان می‌دهد که عملکرد دستگاه‌ها خوب بوده است.

وی تصریح کرد: بوشهر در ایام نوروز یکی از سه مقصد گردشگری کشور است و هر سال در این بازه زمانی، چند برابر جمعیت استان مسافر وارد می‌شود اما خدمات ما جوابگوی این حجم از مسافر نیست و کار سخت و دشواری است و قطعاً ما نمی‌توانیم رضایت ۱۰۰ درصدی را داشته باشیم اما تمام تلاش خود را برای نشان دادن مهمان‌نوازی مردم استان بوشهر انجام می‌دهیم.

گراوند اضافه کرد: در بحث تبلیغات برای گردشگری عشایری و روستایی همه سازه کارها باید در نظر گرفته شود تا این صنعت در این بخش توسعه یابد و مسافران بتوانند با تمام ابعاد گردشگری استان بوشهر آشنا شوند.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی صنایع‌دستی و گردشگری استان بوشهر نیز گفت: توسعه صنعت گردشگری با ارائه خدمات خوب می‌تواند بستری را فراهم کند که به اشتغال پایدار برسد.

ارغوان مهدی زاده اضافه کرد: این مهم هم‌اکنون در سه حوزه شهری، روستایی و دریایی در بوشهر در حال انجام است که در حوزه روستایی پروژه بوشهر توریسم را مدیریت کرده‌ایم و به دستاوردهای خوبی رسیده‌ایم و هم‌اکنون دبیرخانه این پروژه نیز در عمارت دهدشتی مشغول به کار است.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی صنایع‌دستی و گردشگری استان بوشهر افزود: در بحث خانه‌های مسافری یا همان مبله با همکاری نیروی انتظامی و سایر ارگان‌ها توانستیم به نتایج خوبی برسیم و هم‌اکنون اغلب این خانه‌ها با مجوز اداره کل میراث فرهنگی مشغول فعالیت می‌باشند.

در این جلسه ابتدا روسای کمیته‌های مختلف ستاد اجرایی به گزارش عملکرد پرداختند و دستگاه‌ها جهت ارائه خدمات به مسافرین در ایام نوروز آمادگی خود را اعلام کردند.

نشست ستاد اجرایی خدمات سفر استان بوشهر به حضور استاندار بوشهر، معاون امور عمرانی استاندار، فرمانداران و مدیران کل استانی در سالن اجتماعات استانداری بوشهر برگزار شد.

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group