شنبه 3 فروردين 1398 | Saturday 23 March 2019

فرمانده سپاه استان بوشهر گفت: در هفته دفاع مقدس 900 برنامه در سطح استان بوشهر برگزار خواهد شد.

به گزارش دیارجنوب، نشست خبری سردار علی رزمجو بمنظور تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس برگزار شد.

فرمانده سپاه استان بوشهر از برگزاری 900 برنامه در هفته دفاع مقدس در استان بوشهر خبرداد و بیان کرد: به مناسبت هفته دفاع مقدس 900 برنامه اجتماعی و فرهنگی توسط نواحی و سپاه امام صادق (ع) طراحی شده است.

وی اضافه کرد: بهره‌برداری از 30 واحد مسکونی کمیته امداد، برپایی اردوهای جهادی محله محور، نشست با رزمندگان دیروز و امروز، تجلیل از روایان دفاع مقدس، برگزاری نشست‌های بصیرتی، تجلیل از کارگرانِ و افتتاح پروژه‌ در مناطق محروم از دیگر برنامه‌ها است.

وی با اشاره به برپایی مرحله نخست رزمایش عاشورائیان سپاهیان محمد رسول الله (ص) خاطرنشان کرد: در اجرای این رزمایش سه هزار و 732 جهادگر در قالب 360 گروه در تخصص‌های مختلف سازماندهی و به مناطق محروم استان بوشهر اعزام شدند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از توزیع 2 هزار و 800 بسته اقلام معیشتی بین خانوارهای نیازمند خبردادو بیان کرد: در اجرای مرحله نخست رزمایش سپاهیان محمدرسول‌الله(ص) ضمن برپایی 200 کلاس آموزش عقیدتی و اخلاقی، 50 مورد مسابقه فرهنگی، ورزشی و مذهبی برگزار و 2هزار و 900 نفر به صورت رایگان ویزیت شدند.

nashast sepah defa 1

وی از برگزاری رزمایش مرحله دوم با حضور 20 هزار نفر از بسیجیان خبرداد و بیان کرد: این رزمایش بین 10 تا 13 مهرماه در مرکز استان بوشهر برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به برپایی گشت‌های محله محور در نقاط مختلف استان بوشهر بیان کرد: این گشت‌ها با همکاری نیروی انتظامی و دستگاه قضا برای ارتقاء امنیت در نقاط مختلف محلات شهرها و روستاهای استان بوشهر مستقر می‌شوند.

سردار رزمجو از افتتاح 30 واحد مسکونی مددجویی در استان خبر داد و افزود: همزمان با هفته دفاع مقدس 30 واحد مسکونی ویژه مددجویان نیازمند تحت پوشش کمیته امداد افتتاح و به نیازمندان واگذار می‌شود.

وی با اشاره به فعالیت دو قرارگاه پیشرفت، آبادانی و بسیج سازندگی در سپاه استان بوشهر بیان کرد: در هفته دفاع مقدس طرح سد آب‌خیزداری روستای پرچونک پشتکوه دشتستان به بهره‌برداری می‌رسد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از افتتاح 10 پروژه محرومیت‌زدایی در استان در هفته دفاع مقدس خبرداد و خاطرنشان کرد: 40 پروژه عمرانی و اقتصاد مقاومتی در هفته دفاع مقدس شامل واگذاری 30 واحد مسکونی به مددجویان و افتتاح 10 پروژه محرومیت‌زدایی به بهره‌برداری می‌رسد.

nashast sepah defa 1nashast sepah defa 1nashast sepah defa 1nashast sepah defa 1nashast sepah defa 1

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group