چهارشنبه 18 تير 1399 | Wednesday 8 July 2020

برای مقابله با حوادث غیر مترقبه و غیرقابل کنترل و ترغیب کشاورزان و دامداران به بیمه محصولات کشاورزی، کارگاه آموزشی آشنایی با بیمه محصولات کشاورزی با حضور 30 نفر از کشاورزان و دامداران شهرستان گناوه برگزار گردید.

به گزارش دیارجنوب، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گناوه گفت: برای مقابله با حوادث غیر مترقبه و غیرقابل کنترل و باهدف ترغیب کشاورزان و دامداران به بیمه محصولات کشاورزی، کارگاه آموزشی آشنایی با بیمه محصولات کشاورزی با حضور 30 نفر از کشاورزان و دامداران روستای های محمدصالحی، چم شهاب و فخرآوری در روستای محمدصالحی شهرستان گناوه برگزار گردید.
امان اله حیدری افزود: در این کارگاه آموزشی در خصوص اهمیت و نقش بیمه در تأمین رفاه و معیشت کشاورزان و دامداران و همچنین ایجاد کشاورزی پایدار اطلاع رسانی لازم به کشاورزان و دامداران انجام شد. همچنین در راستای ایجاد انگیزه بیشتر کشاورزان و دامداران در خصوص جایگاه بیمه محصولات کشاورزی و حمایت بخش دولتی جهت تولید بهتر محصولات کشاورزی آگاهی بخشی لازم انجام گردید.
حیدری اظهار داشت: در این کارگاه آموزشی با اشاره به اینکه در صورت بروز خسارت به محصولات کشاورزی و دامداری، تنها راه حمایت از کشاورزان، بیمه این محصولات است، بر لزوم اقدام به موقع جهت انجام بیمه محصولات کشاورزی و دامداری تأکید گردید.
وی هدف از برگزاری این دوره آموزشی را آشنایی بیشتر بهره برداران بخش کشاورزی ودامی با دستورالعمل های اجرایی بیمه، شرایط بیمه و تعرفه های بیمه محصولات کشاورزی عنوان نمود..

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group