جمعه 3 اسفند 1397 | Friday 22 February 2019

فرمانده سپاه امام صادق (ع) در نشست خبری به مناسبت هفته بسیج گفت: رویکرد بسیجیان، خدمت به مردم است چرا که خود از بین قشرهای مختلف مردم به وجود آمده اند.

محمدغلامیان-به گزارش دیارجنوب، سردار علی رزمجو ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن سی و نهمین سال روز تشکیل بسیج به فرمان امام خمینی (ره)، اظهار کرد: امام خمینی (ره) در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی با دوراندیشی ای که نسبت به آرمان¬های انقلاب اسلامی و دشمنان آن داشتند عمق بخشی دفاعی را توسط مردم در استراتژی دفاعی انقلاب اسلامی ترسیم و فرمان تأسیس ارتش ده ها میلیونی را در پنجم آذر 58 صادر کرد.
وی تصریح کرد: بسیج در شرایط مختلف بر اساس نوع تهدیداتی که دشمن برای حمله به خاکریزهای انقلاب اسلامی طراحی می کرد با حضور خود و با فرهنگ بسیجی توانست نقشه های دشمنان را نقش بر آب کرده و همواره تهدیدات مختلف را از سر انقلاب اسلامی رفع کند.

week basij 1


فرمانده سپاه استان بوشهر خاطرنشان کرد: امسال ما در شرایط خاصی از انقلاب اسلامی از لحاظ امنیّتی و دفاعی به سر می-بریم و خدا را شاکریم که در چهلمین سال از پیروزی انقلاب اسلامی، این انقلاب توانسته است با عزت و اقتدار بر امواج پرتلاطم توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی موج سواری و به حیات خود ادامه دهد.
سردار رزمجو تأکید کرد: امروز همه کسانی که مخالف استکبار هستند ویژگی های خود را از جان بر کفان بسیج گرفته اند و امروز که ما وارد یک جنگ اقتصادی و روانی بزرگ با دشمن شده ایم کارنامه بسیجیان در این عرصه، کارنامه ای فعال و ارزنده است.
وی اذعان کرد: سپاه امام صادق (ع) با سازماندهی گروه های جهادی، پروژه های مختلف و متعددی را در حال احداث و یا آماده بهره برداری دارد که این پروژه ها در دو قرارگاه محرومیّت زدایی سازمان بسیج سازندگی و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان پیگیری می شود که ان شاءالله در هفته بسیج شاهد بهره برداری پروژه های مختلفی در این زمینه هستیم.
رزمجو افزود: سال گذشته 625 واحد مسکونی توسط سپاه امام صادق (ع) برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) ساخته شده است که امسال نیز قرار است 1000 واحد دیگر نیز ساخته شود که کار اجرایی 100 واحد آن تاکنون آغاز شده است.

week basij 1


وی در پایان گفت: هفته بسیج امسال از سه شنبه 29 آبان آغاز می¬شود که برنامه های مختلفی در این زمینه توسط نواحی، حوزه ها و پایگاه های مقاومت در سراسر استان اجرا می شود.
دبیر ستاد گرامیداشت هفته بسیج استان بوشهر از برگزاری حدود 5 هزار برنامه ویژه هفته بسیج در سراسر استان بوشهر خبر داد و گفت: هفته بسیج امسال از سه شنبه 29 آبان با شعار «بسیج مظهر ایستادگی، پیشرفت، وحدت و خدمت» هم زمان با سراسر کشور در استان بوشهر آغاز می شود و تا 5 آذر ادامه دارد.

week basij 1


وی اظهار کرد: سه شنبه 29 آبان اوّلین روز از هفته بسیج با عنوان «بسیج، فرهنگ و مسجدمحوری» است که در این روز نمایشگاه کتاب در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر افتتاح می¬شود که در این نمایشگاه بیش از 75 هزار عنوان کتاب با تخفیف 50 درصد عرضه می شود و عصر همان روز نیز همایش فرهنگیان بسیجی در سالن 22 بهمن سپاه امام صادق (ع) برگزار می شود.
مسئول معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه امام صادق (ع) افتتاح پروژه های عمرانی و محرومیّت زدایی را از برنامه های مهم روز دوّم هفته بسیج عنوان و تصریح کرد: عطرافشانی گلزار شهدا در سراسر استان، بازدید از دهکده اقتصاد مقاومتی در روستای آبطویل شهرستان بوشهر و برگزاری نشست عاشقانه های هنر با حضور هنرمندان انقلابی و رونمایی از آثار فاخر هنری در سالن 22 بهمن سپاه امام صادق (ع) نیز از برنامه¬های شاخصی است که در روز سوّم از هفته بسیج برگزار می شود.
دبیر ستاد گرامیداشت هفته بسیج استان افزود: حضور سراسری بسیجیان سراسر استان در جایگاه های نماز جمعه مهم ترین برنامه روز چهارم هفته بسیج امسال است که در نماز جمعه مرکز استان، سردار رزمجو فرمانده سپاه امام صادق (ع) سخنران قبل از خطبه های نماز جمعه هستند.

week basij 1


سرگرد جمالی خاطرنشان کرد: شنبه 3 آذر پنجمین روز از هفته بسیج است که نشست تخصصی نخبگان، مخترعان و مبتکران بسیجی با فرمانده سپاه امام صادق (ع) به همت معاونت جهاد علم و فنّاوری سپاه استان در این روز برگزار و حدود 1000 برنامه نهضت روشنگری نیز در رده های مقاومت سراسر استان در این روز و در سایر روزهای هفته بسیج برگزار می شود.
وی اذعان کرد: ششمین روز از هفته بسیج امسال مصادف است با ولادت حضرت رسول (ص) و امام جعفر صادق (ع) که به همین مناسبت جشن های متعددی در رده های مقاومت سراسر استان برگزار می شود که در بوشهر این جشن در سالن 22 بهمن سپاه امام صادق (ع) به همراه تجلیل از ورزشکاران و در جزیره شیف نیز با عنوان جشن بزرگ وحدت برگزار می شود.
مسئول معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه استان بوشهر ویژه برنامه حماسه حضور بسیجیان را برنامه شاخص آخرین روز از هفته بسیج عنوان و ابراز کرد: این برنامه هم زمان با سال روز فرمان حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل سازمان بسیج مستضعفین در تمامی شهرستان های استان برگزار می شود که در مرکز استان، این برنامه در حسینیه عاشقان ثارالله برگزار می شود./

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group