دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 | Monday 20 May 2019

نایب رئیس کمیسیون معماری، شهرسازی و عمران شورای شهر بوشهر با اشاره به تعیین ۱۸ اسفند به عنوان روز بوشهر گفت: در این راستا باید روز بوشهر به بهترین شکل و باشکوه هر چه تمام‌تر اجرا شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، کیوان هاشم‌زاده بعداز ظهر امروز در نشست علنی شورای شهر بوشهر با محکوم کردن حادثه تروریستی در سیستان و بلوچستان و تسلیت شهادت جمعی از حافظان مرزهای ایران اسلامی اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قربانی تروریست بوده اما انتظار داریم که پاسخی کوبنده به تروریست‌ها و حامیان انها در منطقه داده شود.

وی حفاری در سطح شهر بوشهر را یکی مشکلات حوزه شهری عنوان کرد و افزود: یکی از معضلاتی که در شهر بوشهر حفاری‌های گسترده در خیابان‌های شهر بوشهر دستگاه‌های مختلف خدماتی است که مشکلات فراوانی ایجاد کرده است.

نایب رئیس کمیسیون معماری، شهرسازی و عمران شورای شهر بوشهر با اشاره به اینکه برخی از این حفاری‌های فاقد مجوز از مراکز مربوطه بوده است تصریح کرد: در هیچ شرایطی اجازه داده نمی‌شود که خیابان‌های شهر بوشهر آماج حفاری‌های بی‌مورد قرار گیرد و از تمامی بسترهای قانونی که در اختیار شورای شهر است برای ممانعت از این حفاری‌ها استفاده می‌شود.

هاشم‌زاده با تاکید بر این نکته که اقدامات لازم در مورد ایمنی حوزه حفاری انجام نمی‌شود که برای شهروندان خطراتی ایجاد کرده است عنوان کرد: اجرای طرح‌های مختلف تنها پس از دریافت مجوزهای قانونی قابل اجرا است.

عضو شورای شهر بوشهر با بیان اینکه پس از پایان عملیات طرح مورد نظر متاسفانه روکش خیابان‌ها و معابری که دچار حفاری شده با کیفیت خوبی انجام نمی‌شود تاکید کرد: این مهم ضمن ایجاد نارضایتی، برای مردم مشکلاتی نیز پس از هر بارندگی ایجاد می‌کند.

نایب رئیس کمیسیون معماری، شهرسازی و عمران شورای شهر بوشهر با تاکید بر استقرار تیم تخصصی برای ترمیم اورژانسی معابر پس از پایان عملیات افزود: در این راستا با ایجاد یک اکیپ برای ترمیم معابر، زمینه ساز تسریع در رفع مشکلات مردم است.

هاشم‌زاده با تاکید بر توجه به حل مشکلات آب آشامیدنی مردم بوشهر گفت: همکاری مسئولان و نمایندگان استان‌های تامین کننده بخشی از آب آشامیدنی بوشهر باید مورد توجه قرار بگیرد تا مشکلات مردم در عرصه تامین آب برطرف شود.

وی با اشاره به پیش‌رو بودن 18 اسفند به عنوان روز بوشهر عنوان کرد: شهرداری بوشهر دارای مشکلات مالی فراوانی است که برخواسته از کاهش درآمدهای ناشی از ساخت و ساز و ارزش و افزوده است که در این راستا باید روز بوشهر به بهترین شکل و باشکوه هر چه تمام‌تر اجرا شود.

نایب رئیس کمیسیون معماری، شهرسازی و عمران شورای شهر بوشهر بیان کرد: نیاز نیست با هزینه بالا برنامه‌های روز بوشهر اجرا شود اما باید با برنامه‌های فاخر و در خور نام بوشهر و مردم انجام شود.

هاشم‌زاده با انتقاد از گرانی برخی کالاها و اجناس از جمله گوشت سفید و قرمز گفت: لازم است در این مورد برای حل مشکلات مردم چاره‌اندیشی شود و این در حالی است که این مشکلات در داخل استان بوشهر قابل حل است.

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group