جمعه 9 خرداد 1399 | Friday 29 May 2020

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: امسال برای همه استان‌ها مجوز استخدامی صادر شده که به‌زودی اعلام رسمی و ابلاغ می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، زهرا اربابی بعد از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: با وجود شرایط خاص اقتصادی، محدودیت‌ها و تحریم‌هایی که امروز در کشور وجود دارد مدیریت صحیح منابع مالی بسیار حائز اهمیت است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه اعتبارات باید بر اساس اولویت تخصیص پیدا کند، افزود: اولویت‌های اصلی سازمان برنامه و بودجه در سطح کلان کشور جلوگیری از هدر رفت منابع با توجه به محدود بودن آن است.

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان برنامه و بودجه کشور تصریح کرد: بر اساس اجرای این اولویت‌ها بخشنامه صرفه جویی تدوین شده است که به ردیف‌های مختلف بودجه‌ای و دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شده است.

اربابی با بیان اینکه افزایش امکانات رفاهی کارکنان ادارات در اولویت ما قرار دارد، خاطر نشان کرد: محور فعالیت‌های سازمان برنامه و بودجه بر اساس ضرورتها تدوین شده است و از انعقاد قراردادهای جدید جلوگیری می‌شود.

وی گفت: طبق نیاز و ظرفیت هر استان امسال برای همه استان‌های کشور مجوز استخدامی صادر شده است که به زودی اعلام رسمی و ابلاغ خواهد شد.

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان برنامه و بودجه کشور عنوان کرد: میزان مجوزها در هر استان از میانگین حداقل ۴ و حداکثر ۹ نفر و مطابق با ظرفیت آن استان صادر می‌شود.

اربابی با بیان اینکه استفاده از نیروهای بومی متخصص هدف ما برای انتصاب نیروها در پست‌های مدیریتی است، گفت: استان بوشهر با توجه به ظرفیت‌های موجود نیروهای متخصص خوبی دارد که انتخاب ما نیز برای رئیس سازمان برنامه و بودجه استان نیز بر این اساس بود.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group