جمعه 3 اسفند 1397 | Friday 22 February 2019

دیارجنوب: با حضور مسئولین بخش اول پروژه های عمرانی شهرداری برازجان افتتاح شد.

به گزارش دیارجنوب به نقل از روابط عمومی شهرداری برازجان مهندس محمدی در این آیین ضمن تبریک دهه مبارک فجر و قدردانی از حمایت های استاندار محترم، فرماندار و معاونین وی و اعضای شورای شهر اذعان نمود: 20پروژه عمرانی در دهه مبارک فجر آماده افتتاح و بهره برداری می باشد و امیدواریم این خدمت کوچک ، مورد توجه ورضایت شهروندان عزیز قرار گیرد.
وی اعتبار این پروژه ها را هشتادو یک میلیارد و 900میلیون ريال عنوان نمود و افزود: فضای سبز خیابان حمزه سیدالشهداء (پارک خیام) یک فضای بدون استفاده بود که با هزینه ای معادل 2میلیارد و 500میلیون ريال به یکی از چشم اندازهای شهری مبدل گردیده است.
وی افزود: عملیات اجرایی این پروژه شامل: 750متر سنگ جدول، 3آبنما،2100متر مربع زیرسازی و سنگفرش ، 300مترمربع خاکبرداری و خاکریزی و اجرای نورپردازی زیر تمامی درختان در این مسیر می باشد.
شهردار برازجان اقدامات انجام شده را حاصل زحمات کارکنان حوزه های عمرانی ، اجرایی وخدمات شهری و فرهنگی اجتماعی شهرداری دانست و خاطرنشان نمود: یکی دیگر از این طرح ها، احداث خیابان شهید معروفی و گذرهای منشعب از آن است که اعتبار آن 2میلیارد و 200میلیون ريال بوده و مساحت کلی آن نیز 5550 مترمربع می باشد.
مهندس محمدی با تشکر از همکاری آموزش وپرورش شهرستان دشتستان ، در خصوص زمین چمن مصنوعی وحدت ابراز داشت: اکثر زمین های چمن مصنوعی در محلات کمتر توسعه یافته احداث شده که امیدواریم امکانات فراهم شده ، موجب جلب رضایت مردم شود.
وی افتتاح این سه طرح را به نمایندگی از 20پروژه عمرانی دیگر دانست و افزود: اعتبار این پروژه یک میلیارد و 900میلیون ريال بوده و مساحت آن نیز 1075مترمربع است.
دکتر زارع فرماندار شهرستان دشتستان نیز در ادامه ضمن از زحمات شبانه روزی مجموعه شهرداری برازجان و همچنین تعامل بین شورای اسلامی شهر و شهرداری تشکر نمود و گفت: همگرایی ایجاد شده زمینه ساز خدمات شایسته ای به شهروندان عزیز بوده است.
وی اذعان داشت: با توجه به وضعیت اقلیمی منطقه، افزایش سرانه فضای سبز یکی از ضرورت های شهر برازجان است که مدیریت شهری می تواند با برنامه ریزی ، جهت افزایش سرانه های فضای سبز، امکانات رفاهی و ورزشی گام های مثبتی بردارد.
زارع افزود: در راستای افق 1400 ، سعی ما بر این است که با حمایت از شهرداری ها، موقعیت توسعه شهرها را فراهم نماییم.
مهدی نیکنام و نوید متین ، رییس و نایب رییس شورای اسلامی شهر برازجان نیز از زحمات خستگی ناپذیر مجموعه شهرداری تقدیر و تشکر بعمل آوردند.

hm 1hm 1hm 1hm 1hm 1hm 1hm 1hm 1hm 1hm 1 

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group