چهارشنبه 18 تير 1399 | Wednesday 8 July 2020

اردشیر مذکوری مدیر عامل شرکت توزیع برق استان بوشهر گفت: اکبر کردی و محمد درستعمل دو بازنشسته ایثار گر شرکت بودند که با حضور مدیران ارشد شرکت تجلیل شدند.


به گزارش دیارجنوب به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، اردشیر مذکوری مدیر عامل شرکت توزیع برق استان بوشهر ضمن تبریک عید سعید قربان درخصوص تجلیل اظهار داشت: همزمان با عید سعید قربان دو ایثارگر بازنشسته این شرکت در شهرستان دشتی تجلیل صورت گرفت.
اردشیر مذکوری اضافه کرد: اکبر کردی و محمد درستعمل دو بازنشسته ایثار گر شرکت بودند که با حضور مدیران ارشد شرکت تجلیل شدند.
وی بیان کرد: ایثارگران در طول هشت سال دفاع مقدس با از خودگذشتگی و ایثار پیشگام دفاع از آب و خاک کشور شدند و اکنون باید قدردان تلاش های آنان باشیم چراکه امنیت امروز کشور نیز مرهون تلاش های آنان است.
اردشیر مذکوری ادامه داد: هدف از این دیدارها این است که یاد و خاطره های ایثارگران گرامی داشته و به آنان گفته شود آسایش و امروز کشور ثمره این ایثارها و از جان گذشتگی های جانبازان، ایثارگران و شهیدان است که در کارنامه پرافتخار انقلاب شکوهمند اسلامی ایران ثبت و صبط شده است.
مدیر عامل شرکت توزیع برق استان بوشهر افزود: در این راستا بازدید و سرکشی از آنها در مناسبت های های مختلف از اهمیت فوق العاده برخوردار است و در راستای تجدید عهد با آرمان های انقلاب اسلامی است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر اضافه کرد: در این راستا شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر به مناسبت اعیاد مختلف با حضور در کانون گرم خانواده های بازنشستگان و بویژه ایثارگران از خدمات آنها قدرشناسی می کند.
وی عنوان کرد: تجلیل از ایثارگران یک اقدام ارزشمند است که در راستای نهادینه سازی فرهنگ ایثار و شهادت از سوی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر برگزار می شود.

اردشیرمذکوری در پایان خاطرنشان کرد: تجلیل از بازنشستگان یادآوری فعالیت های صادقانه همکارانی است که در طول دوران خدمتی خود منشا دستاوردهای فراوانی برای صنعت برق استان بوشهر شدند.

Esargar tajlil1

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group