چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398 | Wednesday 24 April 2019

به منظور پاسداشت روز پرستار فرماندار دشتستان بهمراه معاون سیاسی فرمانداری و رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان با اهداء گل به پرستاران بیمارستان مهر برازجان این روز تبریک گفتند.

به گزارش دیارجنوب همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س) به منظور پاسداشت روز پرستار، فرماندار دشتستان بهمراه معاون سیاسی فرمانداری و رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان با حضور در بیمارستان مهر برازجان با اهدای شاخه گل، فرا رسیدن روز پرستار را به سپیدپوشان عرصه بهداشت و درمان تبریک گفتند.

فرماندار دشتستان در این مراسم با اشاره به قداست و اهمیت کار پرستاران اظهار داشت: پرستاران همواره اسوه بردباری و صبوری و محبت است که نمونه بارز آن را در شهرستان به وفور دیده ایم.

دکتر ارسلان زارع در ادامه بیان داشت: این روز بهانه ای است برای تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات شما پرستاران و همجنین رییس محترم بیمارستان خانم دکتر بمانا که همواره مادران و خانواده ها و مردم از عملکرد شما راضی هستند.

nurse mehr 1nurse mehr 1nurse mehr 1nurse mehr 1nurse mehr 1nurse mehr 1nurse mehr 1nurse mehr 1nurse mehr 1nurse mehr 1nurse mehr 1nurse mehr 1nurse mehr 1nurse mehr 1nurse mehr 1nurse mehr 1

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group