جمعه 2 فروردين 1398 | Friday 22 March 2019

محراب بنافی عضو شورای شهر برازجان نسبت به عملکرد ضعیف مسئولان درحوزه آب و برق با ارسال پیامی انتقاد شدید کرد.

به گزارش دیارجنوب پس از گذشت یکماه از کمبود آب و تجمعات مردمی که در جلوی اداره آبفای شهربرازجان که از ساعت 21 الی 2 بامداد درتاریخ بیست وچهارم ماه مبارک رمضان که شخصاً به همراه دوتن از همکاران محترم در میان مردم حضور داشته و همچنین تجمعات مردمی کنار میدان بیمارستان در تاریخ ۱۶ تیرماه که مردم به دلیل نبود آب به ستوه آمده بودند می گذرد ولی از وعده های مسئولان استانی و حتی کشوری خبری نیست.

متاسفانه هنوز مردم با کمبود آب و برق درگرمای شدید بالای ۵۰ درجه ونبود یک برنامه ریزی منظم جهت کاهش مشکلات رنج می برند.

اکنون وضعیت آب و برق شهر برازجان بسیار نابسامان بوده و به مرحله بحرانی رسیده و این دور از شان مردم شریف برازجان می باشد و همین امر باعث نارضایتی عمومی از نحوه ی توزیع و مدیریت آب و برق در استان گردیده است .
با توجه به وعده های بسیاری که توسط مدیرعامل آبفای استان داده شده که تا کنون هیچکدام ازآنها محقق نشده است و حتی ایشان در جایگاه نماز جمعه برازجان اظهار داشته که بنده استعفا داده ام ولی مورد پذیرش واقع نشده، آیا با این سخن می توان امیدی به حل مشکلات موجود داشت؟!!! قطعاً مدیر مستعفی انگیزه ای برای برطرف کردن مشکلات مردم ندارد.
هنوز مرداد ماه نرسیده و گرمای خشن خود را نشان نداده اما کمبود آب و برق مردم شریف و بزرگوار شهر برازجان را به ستوه آورده .

جناب مهندس گراوند استاندار محترم استان بوشهر

وعده های جنابعالی در چند روز گذشته به نتیجه نرسیده و بنده و همکاران خودم درشورای شهر به نمایندگی از مردم انقلابی و شهید پرور شهر برازجان انتظار داریم که فرد شایسته و کاردانی را به جای مدیر عامل آبفای استان جایگزین می کردید و تعلل در این امر پسندیده جایگاه جنابعالی که در راس تصمیم گیری استان هستید نخواهد بود و مردم شریف برازجان انتظار دارند برخورد قاطعانه ای با مدیران بی کفایت استان انجام می دادید تا به این مشکلات دچار نشوند.
هر روز مردم منتظر تصمیم مدیران در بهبود مسائل اولیه زندگی که همانا برخورداری از آب و برق بوده اند ، ولی دیگر نا امید شده چرا که احساس می کنند باید حق خود را در کف خیابان ها جست و جو کنند ، که کار پسندیده ای برای نظام مقدس جمهوری اسلامی نیست چون این موضوع ناخواسته این فرصت را برای سو استفاده کنندگان که همانا دشمنان قسم خورده این نظامند فراهم خواهد کرد.
بنده و همکاران بزرگوارم در شورای شهر برازجان از سال قبل مرتبا در جلسات متعدد بحران آب در برازجان را به مدیران آبفا متذکر و یاد آوری می نمودیم و چنین روزی را پیش بینی می کردیم و بارها مدیر محترم آبفا شهرستان را در مورد نحوه هزینه کرد تبصره ی 3 و توزیع آب و مشکلات آن گوش زد می نمودیم.
سخنی با مسئولین
در نهایت ما شوراییان تا رسیدن به نتیجه مطلوب و رضایت مندی ، همراه با مردم به مطالبه حقوق مسلم آنان کوتاه نیامده و تلاش می کنیم مشکلات برطرف گردد و با برکناری مدیران نالایق و واگذاری کار به افراد شایسته همه خواسته های مردم را پیگیری خواهیم نمود .

مردم شریف شهر برازجان

اگر نمایندگان شما درشورا شهر بدلیل وضعیت حساس فعلی اظهارنظر نکرده اند صرفاً ملاحظه بسیاری ازموارد را نموده اند . ولی همه اعضا در این شرایط تمام تلاش خود را برای بهبود آب شهر برازجان انجام داده و درجلسات متعدد با مسولین از تمامی ظرفیتها و امکانات شهرداری و سازمانهای وابسته برای یاری رساندن به مردم کوتاهی نکرده اند.

در پایان از امام جمعه محترم وسایر مسولان و فعالان مدنی و همه کسانی که صادقانه تلاش کردند سپاسگزاری نموده و برایشان آرزوی موفقیت دارم.

محراب بنافی

عضو شورا و رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر برازجان

دیدگاه‌ها

#3 محمد 1397-04-25 13:42
اینم جو گیر شده فریاد فایده ندارد باید خدمت کرد .پیگری کرد نه حرف تو خالی

دیارجنوب: درج این نظر بمعنای تایید آن نمی باشد.
#2 رضا 1397-04-25 11:40
دیگه باید از قبل مسئولین بفکر باشن که نبودنه حالا چه فایده ای داره باید از زیرساخت بفکرش باشن
#1 علی 1397-04-25 11:15
درود بر حاج محراب بنافی احسنت

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group