سه شنبه 3 ارديبهشت 1398 | Tuesday 23 April 2019

رسانه‌های قطری بعد از شکست الغرافه برابر ذوب آهن به انتقاد از تیم طارمی پرداختند.

ایسنا: الغرافه در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا از ذوب آهن اصفهان پذیرایی کرد و با نتیجه سه بر دو تن به شکست داد. در این دیدار الغرافه با دو گل پیش افتاد اما در نیمه دوم سه گل دریافت کرد و از دور رقابت ها حذف شد.

بعد از این دیدار رسانه‌های قطری به انتقاد از تیم طارمی پرداختند. الوطن با تیتر" الغرافه مثل همیشه باخت و به عجیب ترین شکل حذف شد" نوشت: الغرافه در نیمه نخست بازی خوبی را به نمایش گذاشت و با دو گل پیش افتاد اما در نیمه دوم با اشتباهات زیادی که در خط دفاعی داشت و البته از بین رفتن توان بدنی بازی را واگذار کرد. الغرافه نشان داد که ناکامی این تیم تنها در لیگ نیست و در لیگ قهرمانان آسیا هم ضعیف ظاهر شد.

الرای با تیتر" الغرافه باخت و از رسیدن به مرحله گروهی بازماند" نوشت: الغرافه می‌توانست به دور بعد راه پیدا کند. آنها با دو گل پیش افتادند اما در نیمه دوم بازی ضعیفی را به نمایش گذاشتند و سه گل دریافت کردند. الغرافه در نیمه نخست بسیار خوب بود اما در نیمه دوم به کلی از هم فروپاشید تا شکستی دیگر در پرونده این تیم ثبت شود.

استاد الدوحه هم با تیتر" الغرافه در نیمه دوم از هم فروپاشید" به انتقاد از تیم قطری پرداخت و نوشت: الغرافه در نیمه نخست بازی خوبی را به نمایش گذاشت و با شایستگی به پیروزی رسید اما در نیمه دوم از هم فرو پاشید و تن به شکست داد تا از صعود به مرحله گروهی بازماند.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group