دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 | Monday 20 May 2019

رويداد استارتاپي آبزيان بوشهر كه با هدف کارآفرینی در حوزه استارت آپ ها و تجاری سازی ایده ها و اختراعات فعالین در این بخش برپا شد با معرفي برگزيدگان پايان يافت.

به گزارش دیارجنوب مهدي صفوي مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان بوشهر با اعلام خبر برگزاری این رویداد گفت: استارتاپ ها یک رویداد جالب کارآفرینی است که به پرورش ایده‌ها و خلاقیت در جهت کارآفرینی کمک می‌کند.
وی همچنین تصریح کرد که رويداد ها ي استارتاپي در راستای زمینه‌سازی برای فعالیت بیشتر اجتماع‌ نخبگان در حوزه‌های کارآفرینی و اشتغال‌زایی است.
در مراسم پاياني اين رويداد كه با حضور استاندار بوشهر برگزار شد رتبه اول ايده هاي برتر به سركار خانم سميه زارعي از شركت زيست آب جلبك جنوب براي طرح توليد پودر خشك اسپيرولينا، رتبه دوم به آقاي حميدرضا خدادادي بابت طرح هوشمند سازي مزارع پرورش آبزي و رتبه سوم به طرح تبديل تدريجي مزارع هكتاري به كشت گلخانه اي تعلق گرفت به طرح هاي برتر به ترتيب اول تا سوم مبالغ 2.5 و 1.5 و 1 ميليون تومان جايزه اهدا شد.

startup busher 1


مهندس صفوي افزود شركت شهركهاي صنعتي بوشهر آماده پذیرش ایده های برتر است تا با حمایت های لازم بتواند زمینه ادامه فعالیت آنها را فراهم نمايد.
شايان ذكر است رويداد ايده ها و استارتاپ هاي شيلاتي استان بوشهر توسط خوشه صنعتي آبزيان، پژوهشكده ميگو و پارك علم و فناوري بوشهر برگزار شد و در نهايت طرح هاي برتر همزمان با چهارمين همايش ملي ميگوي ايران انتخاب و مورد تجليل قرار گرفتند.

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group