شنبه 2 شهريور 1398 | Saturday 24 August 2019

رییس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت:عدم رعایت فرایند ارزیابی موجبات تضعیف روابط عمومی های دستگاه های اجرایی را فراهم خواهد نمود.

به گزارش دیارجنوب حسن شجاعی گفت: در اعلام روابط عمومی های برتر که از سوی اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر صورت گرفت, چون ارزیابی صورت گرفته براساس فرایند ارزیابی صورت نگرفته از همین الآن موجبات تضعیف روابط عمومی های استان را فراهم خواهد نمود و دستگاهای اجرایی را بیش از پیش در امر روابط عمومی دچار مشکل خواهد کرد.
شجاعی گفت: اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر در دولت تدبیر و امید با افزایش هزار درصدی فعالیت های خود نسبت به دولت قبل مواجه بوده است و این مهم به صورت مشروح و مکتوب به اداره کل روابط عمومی استانداری اعلام گردید, اما اداره کل روابط عمومی استانداری به دلایلی نامعلوم و خارج از قواید, آن را مد نظر قرار نداده است. لذا از مقامات ارشد استانداری انتظار می رود که نظر به اینکه این مشکل در آن دستگاه صورت گرفته دستور پیگیری موضوع را صادر فرمایند.
شجاعی عنوان داشت: رپابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر در دولت تدبیر و امید و در فواصل سالهای ۹۵ تا پان ۹۷ اقدام به ساخت و نصب یازده پرتابل اطلاع رسانی فعالیت های دولت نموده است که در جای خود بی نظیر بوده است.
وی گفت: در دولت تدبیر و امید و در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری, روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر با ساخت و نصب ۴۵ پرچم نظام اسلامی با ارتفاع هفت متر بر سردر کلیه مراکز جهاد کشاورزی اقدام نموده که این هم بسیار بی نظیر بوده است,
شجاعی افزود ما در دولت تدبیر و امید اقدام به ساخت سایت اطلاع رسانی نمودیم که در سالهای اخیر به طور مستمر از ناحیه سازمان برنامه و بودجه استان به عنوان سایت برتر شناخته شده است.
وی افزود تا قبل از دولت تدبیر و امید به ندرت فعالیت های دولت اطلاع رسانی می شده که که در دولت تدبیر و امد با افزایش هشتصد درصدی در این خصوص مواجه بوده ایم.
وی اظهار داشت: در تمام این مدت روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر تعامل کامل را با خبر گزاری ایرنا, صدا و سیما و سایر خبرگزاریها و سایت های اسنانی و ملی داشته است که نسبت به قبل از دولت تدبیر و امید قابل مقایسه نیست.
شجاعی سایر اقدامات صورت گرفته را, ایجاد سامانه پیامکی اطلاع رسانی به بهره برداران بخش کشاورزی , ساختار دهی, برپایی مراسم های سازمان, مدیریت جلسات عمومی, فرهنگ سازی, نصب و راه اندازی سیتم صوتی و تصویری برای سازمان خود اعلام نمود.
رییس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی عنوان نمود: اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر , اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان را حتی در ردیف روابط عمومی های فعال هم قلمداد نکرده است. سوال مهمی که از اداره کل روابط عمومی استانداری هست و انتظار شدیدی که از مدیران ارشد استانداری و شخص استاندار محترم می رود این است که موضوع را دستور پیگیری صادر فرمایند که اگر اینها فعالیت نیست, پس فعالیت چیست؟/تابناک
روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group