پنجشنبه 5 ارديبهشت 1398 | Thursday 25 April 2019

کمیسیون تنظیم بازار شهرستان دشتستان با حضور مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

غلامشاه مسیح گل با کسب رای قاطع به عنوان رییس اتحادیه نانوایان دشتستان انتخاب شد.

استاندار بوشهر با اشاره به روند توسعه و پیشرفت در عرصه پارس جنوبی گفت: با تلاش متخصصان داخلی اکنون به جایی رسیده‌ایم که در زمینه برداشت از ذخائر میدان گازی پارس جنوبی در حال پیشی‌گرفتن از کشور قطر هستیم.

غلامرضا دست یافته رییس اتحادیه صنف لبنیات شهرستان دشتستان شد.

در آیینی با حضور معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده دو طرح تولیدی با اعتبار ۱۳۱ میلیارد ریال در شهرستان دیر به بهره داری رسید.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر گفت: پنج خوشه صنعتی در استان بوشهر طراحی شده است که شاهد موفقیت‌های خوبی هستیم.

استاندار بوشهر از تصویب اجرای پروژه راه آهن بوشهر به طول ۴۵۰ کیلومتر در شورای اقتصاد به ریاست معاون اول رئیس جمهور خبر داد.

معاون آبزی پروری شیلات استان بوشهر از برداشت ۲۱هزار و ۵۰۰ تن میگو در استخرهای پرورشی این استان خبرداد و گفت: از این میزان میگوی پرورشی ۸۰ درصد آن به کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی صادر شده است.

مدير عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي بوشهر در جمع مردم روستاهاي شهنياء و مغدان گفت: امروز روستایی علاوه بر آسفالت و جدول خيابان، شغل و رفاه می‌خواهد و اگر ما برایش شغل، آموزش و بهداشت مناسب ایجاد كنيم، شاهد مهاجرتش از روستا به حاشیه شهرها نخواهيم بود.

توسط وزیر راه و شهرسازی عملیات اجرایی قطعه 10 راه آهن بوشهر- شیراز کلنگ‌زنی شد.

مدیر کل سیاسی استانداری بوشهر با تاکید بر توسعه شهرستان عسلویه بر اساس ظرفیت‌های گردشگری و صنعتی گفت: در این راستا توسعه صنعت گردشگری و توریسم صنعتی در اولویت برنامه‌های شهرستان عسلویه قرار دارد.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group