سه شنبه 3 ارديبهشت 1398 | Tuesday 23 April 2019

قیمت گوشی در ماه‌های اخیر با افزایش نرخ ارز، روندی صعودی را در پیش گرفت و در حالی که حتی زمان عرضه ارز دولتی به واردکنندگان گوشی هم شاهد افزایش قیمت گوشی بودیم، به نظر نمی‌رسد حتی عرضه گوشی‌های توقیف‌شده هم کمکی به کاهش قیمت‌ها کند.

بانک مرکزی نرخ تورم در دوازده ماه منتهی به مردادماه ۹۷ نسبت به دوازده ماه منتهی به مردادماه ۹۶ را ۱۱.۵ درصد اعلام کرد؛ این نرخ نسبت به تورم تیرماه که ۱۰.۲ درصد بوده، ۱.۳ درصد افزایش دارد.

سکه طرح جدید امروز در بازار آزاد با 105 هزارتومان افزایش 3 میلیون و 965 هزار تومان و دلار با 230 تومان رشد 10 هزار و 670 تومان فروخته شد.

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران قیمت بلیط پروازهای عتبات عالیات را در ایام اربعین اعلام کرد.

بر خلاف برخی خبرها مبنی بر اختصاص دلار ۷۰۰۰تومانی به زائران اربعین، قرار بر این نیست که ارزی به عنوان ارزمسافرتی بانرخ نیمایی در اختیارآنها قرار گیرد.

طبق نتایج شاخص بازنشستگی ۲۰۱۸، کشورهای غربی بهترین سیستم بازنشستگی در جهان را در اختیار دارند.

رئیس مدیریت بحران شرکت آب منطقه‌ای استان بوشهر گفت: در بارندگی سال آبی جاری، بیش 185میلیون متر مکعب روان آب وارد رودخانه‌های این استان شده است.

در آئینی با حضور وزیر دادگستری عملیات اجرایی طرح تولید متانول و زنجیره پایین دستی شرکت پتروشیمی فاتح کیمیا در شهرستان دیر آغاز شد.

رئیس جهاد کشاورزی استان بوشهر با اشاره به تامین ۵۳۲ تن سیب و پرتقال ویژه شب عید مردم استان گفت: در این زمینه ۳۷۰ تن پرتقال و ۱۶۲ تن سیب تامین شده و از ۲۵ اسفند ماه از طریق ۲۰ مرکز توزیع می‌شود.

رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهراز افزایش سهمیه اختصاصی شکر استان به مقدار بیش از3هزار تن در راستای طرح تنظیم بازاراستان خبرداد.

استاندار بوشهر با اشاره به سفر قریب الوقوع رئیس جمهور به استان بوشهر گفت: در این سفر اعتبارات بسیار ارزشمندی برای عمران و توسعه استان تخصیص می‌یابد.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group