پنجشنبه 1 فروردين 1398 | Thursday 21 March 2019

شهردار دالکی گفت: اولین شهرداری بودیم که بودجه را به استانداری ارائه داد بودجه سالجاری 10 تا 15 درصد نسبت به سال قبل افزایش داشته است.

به گزارش دیارجنوب نشست خبری شهردار وسخنگوی شورای شهردالکی با اصحاب رسانه و فعالین اجتماعی با حضور مشاور فرهنگی استاندار و مدیر کل روابط عمومی استانداری بوشهر در سالن جلسات برگزار شد.

غلامحسین پناه سخنگوی شورای شهر دالکی : صاحب کاروانسرا کیست ؟ حل معضل آب در اولویت
سخنگوی شورای شهر دالکی ضمن عرض تبریک عید سعید فطر وآرزوی قبولی طاعات اظهارداشت: مردم با حضور در انتخابات در سرنوشتشان دخیل بوده و معنای این حضور و انتخابشان یعنی افرادی که انتخاب شده خودرای و مستبد و در خدمت رسانی بی منت به مردم از هیچ تلاشی دریغ نکنند.
وی ضمن تشکر از شوراهای ادوار گذشته شهردالکی اضافه کرد: اولین و مهمترین وظیفه شوراها انتخاب شهردار است که از بین 16 گزینه پیشنهاد شده که تقریبا 4 تا 5 مورد آن سابقه شهردار بودن داشتند دکتر سروش گرمسیری نژاد را انتخاب کردیم که اقدامات و عملکردهای خوبی داشته است.
وی تصریح کرد: تمام سعیمان این است که در پایان دوره شورا مردم از شورا وشهرداری راضی باشند.
غلامحسین پناه حل مشکل آب شرب دالکی را از اولویتها عنوان کرد و گفت: با توجه به زلزله سال 92 و خشک شدن چشمه آب گوگردی که پیامد آن خشک شدن 20 هزار اصله نخل بود جلسه ای با مدیر کل آب منطقه ای استان برگزار و از چشمه آب گوگردی بازدید بعمل آمد.

nashast daleki 1


وی در ادامه بیان داشت: در این خصوص مقرر شد مناقصه ای انجام شود و پیمانکار برای حفر چاه بزودی اقدام کند.
وی در تشریح اقدامات انجام گرفته درشورای شهر دالکی ابراز داشت: 1800 متر اصلاح شبکه- عملیات اجرایی خیابان غدیر با پیشرفت 80 درصدی –تخصیص 30 میلیون تومان برای ساخت حرم شهدای گمنام –نصب 60 عدد پایه برق – همکاری و همیاری در اجرای برنامه های فرهنگی اجتماعی و ورزشی – پیگیری احداث سالن ورزشی - ساماندهی آرامستان –نصب تمثال شهدا –پیگیری نمایندگی پلیس راهور-اصلاح 100 متر شبکه برق را از جمله اقدامات شورای شهر عنوان کرد.
وی با بیان اینکه پیگیر مشکلات شهردالکی هستیم در تشریح عمده ترین مشکلات موجود گفت: تسریع در روند آب رسانی به نخیلات –روکش نمودن آسفالت بلوار ورودی و خروجی –احداث المان ورودی و مخزن 5 هزار مترمکعبی را از جمله پیگیریها و مشکلات موجود شهر دالکی عنوان کرد.
غلامحسین پناه وضعیت کاروانسرای شهردالکی را اسفبار توصیف کرد وگفت: معلوم نیست مالک کاروانسرا اوقاف است یا میراث فرهنگی ،کاروانسرا جولانگاه حیوانات ولگرد شده چرا برای کاروانسرای برازجان اعتبار تخصیص میدهند ولی برای کاروانسرای دالکی هیچ اعتباری تخصیص نمیدهند.
وی در خصوص آب شرب دالکی با بیان لزوم اصلاح شیوه مصرف مردم گفت: در شهردالکی 50 کیلومتر شبکه آب وجود دارد که از زمان شهر شدن دالکی تاکنون فقط 10 کیلومتر آن اصلاح شده است.
غلامحسین پناه میزان هدر رفت آب دالکی را 40 درصد عنوان کرد و بیان داشت: بحث کلر زنی آب دالکی را با شبکه بهداشت پیگیری خواهم کرد.

اکبر صابری مشاور فرهنگی استاندار بوشهر : اتحاد و همدلی نقطه قوت شورای دالکی- شهردار فعلی بهترین و فعالترین شهردار دالکی است
مشاور فرهنگی استاندار بوشهر ضمن عرض تبریک عید سعید فطر اظهار داشت: چرا در کنار دیگر مناطق استان بوشهر به شهر دالکی کم توجهی شده مسئولین این بی توجهی را جبران کنند.
اکبر صابری در توصیف شهر دالکی گفت: امروزه اداره شهر دالکی بدست یک تیم خوب، جوان و فعال سپرده شده که با انتخاب همدلی و اتحاد خود توانستند شهرداری فعال و پویا را انتخاب کنند.

nashast daleki 36


وی با بیان اینکه چندین بار امام جمعه شهر دالکی از عملکرد شهردار تمجید کرده است بیان داشت: شهردار منتخب تعامل خوبی با همه دیدگاه ها چه اصولگرا و چه اصلاح طلب دارد و دنبال کار سیاسی نیست و بنده ایشان را یکی از فعالترین و بهترین شهدار های تاریخ دالکی میدانم.

اسماعیل کاظمی مدیر کل روابط عمومی استانداری بوشهر: پویایی در شهر دالکی از زمان ورود دکتر گرمسیری نژاد
مدیر کل روابط عمومی استانداری بوشهر ضمن تشکر از برگزاری نشست خبری شهردار دالکی و سخنگوی شورا اظهارداشت: شهردار فعلی بخوبی مشکلات را رصد ،پیگیری و مرتفع میکند و بموقع آنرا اطلاع راسنی میکند.
وی اضافه کرد: از زمان ورود آقای گرمسیری نژاد به شهر دالکی شاهد اقدامات خوبی در شهر بوده ایم.

nashast daleki 36

 

دکتر سیروس گرمسیری نژاد شهردار دالکی : افزایش 10 تا 15 درصدی بودجه شهرداری – انتخاب دالکی بعنوان دومین شهر طرح اجرای پایلوت سلامت محله در کشور
شهرداردالکی ضمن تشکر از حضور رسانه ها و فعالین اجتماعی ابرازداشت: یکی از پارامترهایی که بعنوان برنامه پیشنهادی ارائه دادم در حوزه فرهنگ بود که برنامه های خوبی اجرا شود.
وی اضافه کرد: در بعد فرهنگی برنامه های خوبی اجرا کردیم تا جایی که ورزشکارانی مراجعه کرده اند تا متقاضی برنامه هایشان در این شهر باشند.
وی در تشریح برنامه های فرهنگی گفت: اگر اتفاقی در شهر میخواهد رخ بدهد باید از کودکان آنرا شروع کرده و آموزشها را از آنها شروع کنیم.
وی در حوزه خدمات شهری شهرداری دالکی گفت: اولین کار در این حوزه بودجه شهرداری بود که با همکاری شورا بودجه را تنظیم کرده و جزء اولین شهرداری استان بودیم که بودجه را به استانداری ارائه کردیم.

nashast daleki 1


شهردار دالکی گفت: بودجه سال جاری شهرداری دالکی نسبت به سال قبل 10 تا15 درصد رشد داشته است.
وی با بیان اینکه تمام تلاشمان این است که در توزیع این بودجه در شهر توزیع متوازن صورت بگیرد گفت: در بهبود مبلمان شهری به احداث فضای سبز و پارکهای محله ای ، ترمیم و نصب تجهیزات بازی و آموزش شهروندان توجه جدی خواهد شد.
وی در اقدامات در حوزه عمران شهری بیان داشت: 33 پلاک در ۸۰۰متر همراه با جابجایی شبکه برق و بخش اعظمی از شبکه آب کار بسیار بزرگی بود که به تملک شهرداری در امد.
دکتر سروش گرمسیری نژاد افتتاح خیابان غدیر با طول ۸۰۰ متر و با اعتبار بالغ بر 700 میلیون تومان را از یزرگترین پروژه های هفته دولت عنوان کرد و اذعان داشت: بخشی از خدمات شهری بدون مشارکت مردم انجام نخواهد شد و برای اسفالت کوچه ها بل پیمانکار صحبت شده و بزودی کار ان انجام میشود.

nashast daleki 1


وی از انتخاب دالکی بعنوان پایلوت اجرای طرح سلامت در محلات خبر داد وبیان داشت: دالکی دومین شهر در کشور است که این پایلوت در آن اتفاق خواهد افتاد.
وی با بیان اینکه هیچ مشکلی با شورا ندارد ابرازداشت: اگر با شورا تضارب آراء هم داشته ایم در جهت پیشبرد اهداف بوده است من از نقدهای منصفانه استقبال میکنم و طرفدار دیدگاه های سازنده هستم.
شهردار دالکی در پایان گفت: از هیچ تلاشی برای پیشبرد و توسعه شهر دالکی دریغ نخواهم کرد تا انشالله رضایت خداوند و سپس رضایت مردمی را در پی داشته باشد.
در پایان این نشست به اصحاب رسانه و فعالین اجتماعی با لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.

/

خبر مرتبط:

تصاویر دیارجنوب از نشست شهردار و سخنگوی شورای شهر دالکی با اصحاب رسانه و فعالین اجتماعیتصاویر دیارجنوب از نشست شهردار و سخنگوی شورای شهر دالکی با اصحاب رسانه و فعالین اجتماعی

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group