سه شنبه 20 آذر 1397 | Tuesday 11 December 2018

 انتخابات خانه صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر روز پنجشنبه برگزار و اعضای هیات مدیره این تشکل انتخاب شدند.

به گزارش ایرنا، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر در آیین برگزاری این انتخابات گفت: برای تقویت تشکل های این حوزه و با هدف کمک به توسعه و بهبود جایگاه صنعت در اقتصاد استان و کشور این انتخابات برگزار شد.
سید حسین حسینی محمدی افزود: در این انتخابات 9 نفر از روسای هیات مدیره انجمن های تخصصی صنایع همگن مدیران اجرایی خانه صنعت، معدن و تجارت ایران حضور داشتند.
وی بیان کرد: حضور موثر و سودمند صادرات صنعتی استان بوشهر در بازارهای داخلی و بین المللی و بهره گیری از ارتباطات داخلی و خارجی برای تقویت توان صنعتی، علمی و فناوری صنایع استان بوشهر از جمله ضرورت های وجود چنین تشکل هایی است.
حسینی محمدی ادامه داد: طبق سیاست ها و استراتژی های کلان در وزارتخانه متبوع و برنامه ریزی های صورت گرفته توسط این سازمان تا کنون 9 انجمن تخصصی صنایع همگن در بخش های مختلف تولیدی استان شامل انجمن های صنایع همگن مواد غذایی، دریایی، برق و الترونیک، فلزی، شیمیایی و سلولزی، شن و ماسه و گچ، بتن و قطعات بتنی، خدمات فنی و مهندسی و آسانسور و پله برقی با مشارکت داوطلبانه مدیران واحد های تولیدی استان بوشهر تشکیل شده است.
وی افزود: تشکل های تخصصی در هر بخش از صنایع می توانند تا حدودی راهبری علمی و تحقیقاتی در مسائل مربوط به بنگاه های اقتصادی را ساماندهی کند.
حسینی محمدی بیان کرد: مشارکت فعال انجمن ها در تصمیم گیری های گوناگون و حضور در کمیسیون ها و کارگروه های مربوطه می تواند تاثیر زیادی در توانمندسازی و رفع نیازهای بنگاهای تولیدی داشته باشد.
در این آیین غلامرضا بحریه، حسین حیدری، عبدالرضا مظفری، علیرضا یزدان پناه و سید عباس فرحی بوشهری به عنوان اعضای هیات مدیره خانه صنعت معدن و تجارت استان بوشهر انتخاب شدند.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group