دوشنبه 7 بهمن 1398 | Monday 27 January 2020

روابط عمومی باشگاه ستارگان دشتستان پیرو اتفاقات دقایق آخر مسابقه هندبال در لیگ برتر اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش دیارجنوب در این اطلاعیه آمده است:
روز پنجشنبه بیست و چهارم مردادماه ۹۸ برای جوانان رشید و مردم نجیب دشتستان روزی تاریخی بود.
روزی که برای نخستین بار یک تیم ورزشی دشتستان در رده‌ی بزرگسالان پای به عرصه مهمترین مسابقات سطح اول ورزش کشور گذاشت و تیم هندبال ستارگان دشتستان به نمایندگی از جوانان برومند، اهالی ورزش و همه‌ی مردم شریف و پرافتخار دشتستان در اولین مسابقه سوپرلیگ کشور مقابل نماینده حرفه‌ای و متمول شهر اصفهان قرار گرفت و به میدان مبارزه با تیم هندبال ذوب آهن این شهر رفت.
نخستین اتفاق ویژه‌ی این مسابقه بدون شک روی سکوهای سالن امام خمینی(ره) برازجان (که این سالها به حق عنوان "جولانگاه پلنگ دشتستان" را به خود اختصاص داده) رقم خورد. جایی که سالن ورزشی شهرمان در مقابل شور و شعور و همت و غیرت نیکمردان و شیرزنان ورزشدوست دشتستانی حاضر در سالن احساس حقارت کرد و شرمنده‌ی صدها نفری شد که به دلیل تکمیل ظرفیت سالن، مجال تماشای مسابقه از روی سکوهای سالن را نیافتند.
اعضای هیئت مدیره، کادر فنی و سرپستی تیم، بازیکنان و تمامی عوامل اجرایی باشگاه به نوبه‌ی خود قدردان همت همه شما عزیزان هستند که در گرمای طاقت فرسای برازجان کمر همت بر حمایت تیم شهر و شهرستانتان بستید.
اغلب کسانی که در سالن و یا از قاب تلویزیون و بصورت زنده از شبکه استانی سیمای مرکز بوشهر و یا شبکه ورزش سیمای جمهوری اسلامی ایران شاهد این مسابقه بودند، نظاره‌گر تلاش غیرتمندانه‌ی بازیکنان و کادر فنی و سرپرستی تیم بودند اما برخی عوامل همچون مسائل داوری و نظارتی دست به دست هم داد تا نتیجه آنطور که انتظار می‌رفت رقم نخورد.
حوادثی که در لحظات پایانی مسابقه رخ داد را همگان به چشم دیدند.
مسائلی که به زعم بسیاری از کارشناسان خبره‌ی هندبال و داوری، ناشی از اشتباهات فاحش نظارتی مسابقه بود و باعث شد حق نماینده‌ی دشتستان عزیز در زمین خودی نادیده گرفته شود.
باشگاه ستارگان دشتستان همانطور که در میدان مسابقه تمام تلاش خود را به کار گرفت تا عدالت در زمین بازی اجرا شود، پس از پایان مسابقه نیز تمام تلاش خود را بکار گرفته تا حق نماینده‌ی دشتستان به این تیم برگردد.
اخذ نظرات کارشناسی کارشناسان خبره‌ی هندبال از نقاط مختلف کشور که جملگی به حق تضییع شده‌ی نماینده دشتستان اذعان دارند جهت ارائه به کمیته انضباطی فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران از یکسو و پیگیری موضوع از طریق ارکان فدراسیون از سوی دیگر از همان ساعات اولیه پس از پایان بازی به جریان افتاده و تا رسیدن به نتیجه ادامه خواهد یافت.
جهت اطلاع هواداران و عموم مردم عزیز دشتستان لازم است به استحضار برساند که پیگیریهای صورت گرفته نشان میدهد هشدارهای شفاهی لازم درخصوص تصمیمات اشتباه ناظر مسابقه به ایشان ابلاغ شده و بر همین اساس فرم منشی مسابقه (که علی‌القاعده پس از پایان بازی باید بسته شده و پس از تکمیل امضا در اختیار تیمها قرار بگیرد) همچنان باز مانده و منتظر تعیین تکلیف توسط کمیته انضباطی فدراسیون هندبال باقی مانده است. این خود گواه تردید اعضای محترم فدراسیون و گروه نظارتی مسابقه در خصوص تصمیمات گرفته شده در این مسابقه است.
لذا با توجه به شواهد متقن قانونی، مدارک موجود و فیلم مسابقه امید می‌رود پیگیریهای این باشگاه‌ به بازگرداندن حق مسلّم نماینده‌ی دشتستان منتج گردد.

با تقدیم احترام
روابط عمومی باشگاه فرهنگی-ورزشی ستارگان دشتستان

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group