شنبه 2 شهريور 1398 | Saturday 24 August 2019

کارشناس اداره کل هواشناسی بوشهر اظهار داشت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد که طی امروز تا اواخر هفته در ساعاتی از روز شرایط برای ایجاد ناپایداری های جوی کوتاه مدت و ایجاد توده های آب و هوایی محلی برقرار می باشد.

به گزارش ایسنا منطقه بوشهر، پیام مساعدی افزود: بر این اساس طی این مدت در برخی نقاط استان به ویژه نیمه شرقی و مناطق مرتفع استان، غالباً در ساعاتی از بعدازظهر تا اوایل شب رشد ابر و وقوع ناپایداری های موقت جوی همراه با وزش تندبادهای لحظه ای به همراه گردوخاک، گاهی رگبارهای پراکنده باران و رعد و برق پیش بینی می شود.

وی تاکید کرد: همچنین آسمان استان صاف تا قسمتی ابری گاهی غبار محلی و در ساعاتی از روز به خصوص در ساعات بعد از ظهر تا شب در برخی نقاط به ویژه در نیمه شرقی و مناطق مرتفع استان رشد ابر و احتمال وقوع ناپایداری های موقت جوی خواهیم داشت.

کارشناس اداره کل هواشناسی بوشهر عنوان کرد: جهت وزش باد متغیر، غالباً شمال غربی تا جنوب غربی به تدریج از امشب شمال شرقی تا جنوب شرقی با سرعت 10 تا 30 گاهی تا 36 کیلومتر در ساعت و در هنگام ناپایداری در برخی نقاط استان به طور لحظه ای بیش از 50 کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج دریا 30 تا 90 سانتیمتر و در ساعانی از بعدازظهر تا شب گاهی تا 120 سانتیمتر می باشد.

مساعدی خاطرنشان کرد: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا 00:01 دقیقه بامداد، مد اول ساعت 06:45، جزر دوم ساعت 13:00 و مد دوم ساعت 18:35 خواهد بود

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group