شنبه 29 تير 1398 | Saturday 20 July 2019

مسئول اداره پرورش ماهی در قفس شیلات استان بوشهر از سرمایه‌گذاری ۱۴۲ میلیارد تومانی پروژه پرورش ماهی در قفس در استان خبر داد و گفت: پرورش دهندگان در یک‌سال گذشته ۲ هزار تن ماهی «سی‌باس» تولید و به بازارهای داخلی و جهانی عرضه کردند.

مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان بوشهر از برگزاری ۱۱ کارگاه سبک زندگی قرآنی در سال ۱۳۹۷ خبر داد.

فرماندار دشتی گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته و نوسازی شبکه‌ها هدر رفت آب در روستاهای شهرستان از ۳۹ درصد به ۲۹ درصد کاهش یافت.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: از تمام کافی شاپ‌ها و قهوه فروشی‌ها درسطح شهرستان دشتی بطور نامحسوس نمونه گیری و به استان ارسال شد.

مدیرعامل و رییس هیات مدیره بانک صنعت و معدن کشور بهمراه هیات همراه با سفر به استان بوشهر از چند طرح صنعتی بازدید بعمل آوردند.

استاندار بوشهر با اشاره به اجرایی شدن مصوبه 100 قلم کالای ملوانی و ته‌لنجی گفت: در این راستا وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص اجرایی شدن این مصوبه و بارگذاری سامانه آن دستورات لازم را صادر کرده است.

استاندار بوشهر گفت: با توجه به حذف هزینه صدور روادید پیش بینی می شود امسال بیش از ۵۰ هزار نفر ازاین استان برای شرکت در پیاده روی اربعین به عراق سفر کنند.

کارگاه عکس امپرسیونیسم با تدریس استاد "ناصر گلی" در فرهنگسرای شهید شهریاری خورموج برگزار شد.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به استقرار الگوی تابستانه در استان گفت: روند افزایش دما و رطوبت در سطح استان بوشهر ادامه دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به در پیش بودن انتخابات در سال جاری، گفت: اخلاق پاک انتخاباتی را از همه مدیران استان بوشهر انتظار داریم.

رئیس دادگستری شهرستان کنگان گفت: آمار طلاق در کنگان نگران کننده است که از اصحاب رسانه و سایر متنفذین و ریش سفیدان می‌خواهیم ما را در تحکیم بنیان خانواده و پیشگیری از طلاق یاری دهند.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group