شنبه 29 تير 1398 | Saturday 20 July 2019

مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر گفت: استفاده بهینه از ظرفیت رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها در سطح استان برای اطلاع رسانی و تعامل بیشتر با آنها در دستور کار باشد.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: عملیاتی شدن ارائه خدمات الکترونیکی صدور گواهی موضوع ماده ۱۸۶ قانون مالیات‌های مستقیم برای تسهیل و تسریع مودیان اصناف در این استان عملیاتی شد.

سرپرست اداره بنادر و دریانوردی شهرستان گناوه از خارج سازی دو هزار و 400 لیتر استیل کلراید دارای قابلیت انفجار از محوطه بندر گناوه خبر داد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: تا پایان شهریورماه قبوض کاغذی برق در این استان حذف و قبوض الکترونیکی جایگزین آنها می‌شود.
قبوض كاغذی برق در استان بوشهر حذف می‌شود

مهاجم فصل گذشته ماشین سازی تبریز با عقد قراردادی یکساله به پارس جنوبی جم پیوست.

مدیرکل فرودگاه‌های استان بوشهر گفت: ۸۴۹ زائر استان بوشهر به سرزمین وحی اعزام می‌شوند.

با حضور ۴۸ تیم از سراسر استان، بزرگترین جشنواره فوتسال استان بوشهر در رده پایه برگزار می شود.

کارگاه آموزشی داستان نویسی و آموزش مهارت نویسندگی با استقبال هنردوستان در سالن اجتماعات حوزه هنری استان بوشهر برگزار شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: نظارت و پایش بازار استان بوشهر به صورت مستمر انجام می‌شود.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر گفت: هشت اثر ناملموس این استان به تازگی در شورای ثبت میراث فرهنگی کشور در فهرست آثار ملی به ثبت رسید.

مسئول اداره پرورش ماهی در قفس شیلات استان بوشهر از سرمایه‌گذاری ۱۴۲ میلیارد تومانی پروژه پرورش ماهی در قفس در استان خبر داد و گفت: پرورش دهندگان در یک‌سال گذشته ۲ هزار تن ماهی «سی‌باس» تولید و به بازارهای داخلی و جهانی عرضه کردند.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group