پنجشنبه 5 ارديبهشت 1398 | Thursday 25 April 2019

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر از ساخت بیش از ۳ هزار واحد مسکونی برای مددجویان خبر داد و گفت: تا ۲ سال آینده همه مددجویان اجاره نشین استان بوشهر صاحب مسکن می‌شوند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: گشت‌های کشف کالای قاچاق در استان بوشهر ۵۱ درصد افزایش یافت.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: با توجه به شرایط ناپایدارجوی با افزایش تعداد کمباین ها سرعت بخشی در برداشت محصول فراهم و گندم کاران نگران محصول خود نباشند.

رئیس شورای اسلامی شهر آبپخش گفت: اداره پست بخش آب‌پخش پس از چند سال تعطیلی به زودی فعالیت خود را مجددا آغاز می‌کند.

فرمانده انتظامی شهرستان گناوه از توقیف یک دستگاه موتوریکلت قاچاق با توان 600 سی سی به ارزش یک میلیارد ریال خبر داد.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر از افزایش پوشش ابر و وقوع بارش پراکنده باران در استان بوشهر برای امشب و فردا خبر داد.

معاون تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهرگفت: با آغاز سپماسی اراضی تا خرداد امسال 11 هزار هکتار از مزارع کشاورزی این استان برعلیه ملخ صحرایی سمپاشی می شود.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر گفت: ارتباطات در حوزه تلفن همراه و اینترنت بدون هیچ گونه اختلال در خدمت مسافرین نوروزی بود.

استاندار بوشهر با اشاره به حضور گسترده مسافران نوروزی در سطح استان بوشهر طی تعطیلات نوروز، گفت: بیش از ۱۰ میلیون تردد طی ایام نوروز در استان بوشهر ثبت شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهرگفت:در زمان حاضر 100 هزار متر مکعب آب شیرین برای شهرهای این استان در نظرگرفته شده که 70 هزار متر مکعب آن قرار داد منعقد شده و عملیات اجرایی آنها در دست اجراست.

فرماندار دشتی گفت: سه طرح تولیدی و صنعتی با سرمایه گذاری 30 میلیارد ریال در این شهرستان آماده بهره برداری است.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group