جمعه 28 تير 1398 | Friday 19 July 2019

مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری بوشهر گفت : در سال گذشته ۲۰۴ میلیارد تومان از محل ارزش افزوده به حساب دهیاری های استان واریز شده است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که همکار ۳۴ ساله اش را در یکی از پمپ بنزین های شهر بوشهر با ضربات چاقو به قتل رسانده و جسد مقتول را به خارج از شهر انتقال داده بود، دستگیر شد.

ماموران اورژانس بندر بوشهر ظهر روز شنبه در حالی بر سر جسد زنی ۶۵ ساله در پارک مرجان این شهر رسیدند که عده ای از مردم در تلاش برای بازگرداندن و احیای تنفس او بودند.

یک قطعه لاک پشت در معرض انقراض از گونه پوز عقابی که با کمک صیاد بوشهری به محیط زیست تحویل داده شد بود تیمار و در طبیعت این استان رها سازی شد.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری بوشهر با اشاره به آغاز برنامه‌های هفته عفاف و حجاب گفت: در این هفته نمایشگاه عفاف و حجاب در شهرستان‌های استان بوشهر راه‌اندازی می‌شود.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر گفت: مرکز فرهنگی هنری شهر اهرم مرکز شهرستان تنگستان نخستین ایستگاه پویش فصل گرم کتاب در تابستان را در مصلی نمازجمعه برپا کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر گفت: یک فقره زمین خواری به مساحت ۲۰۱ هکتار و به ارزش ۴۰۲ میلیارد ریال در حوالی شهر بوشهر کشف شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر با اشاره به تخصیص اعتبارات اشتغال‌زایی روستایی در استان گفت: بر اساس ظرفیت‌های اقتصادی و اشتغال‌زایی، تولید در روستاهای استان بوشهر رونق می‌یابد.

امام جمعه بردخون با تاکید بر لزوم برخورد با خودروهای مرگ گفت: ماشین‌های شوتی جاده‌ها را ناامن کرده اند.

سوت پایان هفتمین دوره المپیاد مهارت های امدادی دادرسان جمعیت هلال احمر استان بوشهر با قهرمانی دانش آموزان شهرستان جم در دو رده دختران و پسران به صدا در آمد.

مدیرکل مسکن مهر بنیاد مسکن کشور با اشاره به ساخت ۸۰۰ هزار مسکن مهر در بیش از ۴۰۰ شهر گفت: واحدهای باقی‌مانده مسکن مهر بنیاد مسکن دارای پیشرفت ۹۸ درصدی است.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group