دوشنبه 25 آذر 1398 | Monday 16 December 2019

رئیس دفتر رئیس جمهوری چهارشنبه شب در بازگشت به عسلویه از لامرد، به صورت سرزده در پارک مرکز این شهر حضور یافت و در فضایی صمیمی با خانواده‌هایی که در پارک حضور داشتند، گفت‌و گو کرد.

در نشستی، تاریخچه، قدمت و نقش محله‌های قدیمی گناوه که در توسعه این بندر نقش داشته‌اند باحضور نویسندگان و صاحب‌نظران این شهرستان بررسی و کنکاش شد.

جانشین دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ارزیابی سیاست‌های کلی نظام گفت: دوری از اقتصاد نفتی باعث رونق اشتغال و افزایش ارزش پول ملی می‌شود.

نماینده مردم جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از بزرگترین اسکله‌های جنوب کشور با اعتبار ١٧٠٠ میلیارد ریال آغاز به کار می کند.

معاون امور روستایی سازمان شهرداری‌های و دهیاری‌های کشور گفت: سرانه بودجه روستائیان پنج برابر شده است.

فرماندار تنگستان گفت: ۷۰ درصد جمعیت شهرستان تنگستان در روستاها ساکن هستند.

فرماندار شهرستان جم از افتتاح درمانگاه تامین اجتماعی با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد تومان که جز دستاوردهای سفر وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی بوده تا پایان سال جاری خبر داد.

مدیر کل کمیته‌امداد استان بوشهر گفت: مردم و خیران بوشهری در نیمه نخست سال جاری 15 میلیارد و 900 میلیون تومان برای کمک به نیازمندان در اختیار مراکز نیکوکاری قرار دادند.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان دیر از برگزاری 34 برنامه هفته کتاب در این شهرستان خبر داد و گفت: سرانه مطالعه در دیر افزایش داشته است.

پوشش های نامناسب برخی مسافران و گردشگران به یکی از معضلات فرهنگی این روزهای کنگان تبدیل شده است.

گازدهی به سانتریفیوژهای فعال در سایت فردو با حضور بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی از صبح چهارشنبه 15 آبان آغاز شد.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group