پنجشنبه 5 ارديبهشت 1398 | Thursday 25 April 2019

کاروان کمک های مردمی مشارکتی متشکل از خیران گروه دوستداران و دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر و جمعیت هلال احمر گناوه روز دوشنبه در آیینی از این شهرستان به مناطق سیل زده خوزستان اعزام شد.

فرماندار تنگستان استان بوشهر گفت: شرمنده مردم روستاهای جنوبی بخش دلوار هستیم که در هفته تنها 2 ساعت آب دارند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با بیان اینکه بازرسی و نظارت بر قیمت کالا و خدمات ادامه دارد گفت: سال قبل ۳هزار و ۶۷۵ پرونده تخلف صنفی به‌ارزش ۴۰۰میلیارد ریال در استان بوشهر تشکیل شد.

استاندار بوشهر با تاکید بر تامین کالاهای اساسی مورد نیاز برای ماه مبارک رمضان گفت: نمایشگاه ماه مبارک رمضان با همکاری اصناف با هدف عرضه کالاها و اقلام اساسی پر مصرف و مورد نیاز تشکیل شود.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان دشتستان گفت: کمک‌های فرهنگیان و دانش آموزان دشتستان برای هم‌وطنان مناطق سیل‌زده جمع‌آوری و ارسال شد.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: ۵۹ درصد واحدهای روستایی شهرستان دشتی مقاوم سازی شده که در سطح استان رتبه اول به خود اختصاص داده است.

رئیس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر خبر داد: کودک ۱۸ ماهه بوشهری از طریق جراحی با تجهیزات پیشرفته توسط فوق تخصص جراحی کودکان در این مرکز آموزشی از مرگ حتمی نجات یافت.

بانوان شهر برازجان در اقدامی خودجوش برای کمک به سیل زدگان کشور نان محلی پخت کردند.

مجری طرح جامع توسعه پایدار منطقه پارس جنوبی با اشاره به انعقاد قرارداد بازیافت و مصرف گاز فلر پالایشگاه‌‌های گاز پارس جنوبی گفت: در این راستا برای جمع آوری گاز مشعل‌ فلرهای پالایشگاه‌های پارس جنوبی از تجهیزات پیشرفته و فناوری نوین استفاده می‌شود.

تیم فوتبال نفت آبادان در دیداری از هفته بیست و پنجم لیگ برتر مقابل پارس جنوبی جم به پیروزی رسید.

مدیر جهاد کشاورزی گناوه گفت: عملیات برداشت گندم و جو آبی و دیم در سطح بیش از 40هزار هکتار از مزارع کشاورزی این شهرستان آغاز شد.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group