دوشنبه 25 آذر 1398 | Monday 16 December 2019

پیمانکار واحد 2 نیروگاه اتمی بوشهر ابراز کرد: واحدهای 2 و 3 نیز در کشور روسیه فعال هستند و در احداث نیروگاه‌های جدید هیچ مشکلی نداریم .

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از احیای جان نوزاد ۱۵ روزه در شهرستان زلزله زده سراب که به همراه خانواده در داخل چادر دچار گازگرفتگی شده بود خبرداد.

طبق اعلام قائم مقام معاونت بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی، حتی یک کیلوگرم ذرت آلوده وارد کشور نشده است. چند سال پیش این ذرت‌ها، چون استاندارد‌های لازم را نداشتند، اجازه ترخیص به آن‌ها داده نشد.

پس از بارندگی اخیر دو تن از خبرنگاران برای پیگیری مشکلات شهر به سراغ شهردار میناب رفتند که وی حاضر به مصاحبه نشد و بعد از مشاهده خبرنگاران در محلات با سیلی محکمی از خبرنگار مینابی استقبال کرد.

بتن‌ریزی واحد 2 نیروگاه اتمی بوشهر طی مراسمی امروز (یکشنبه) با حضور علی‌اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی و الکساندر لوکاشین رئیس اتم استروی اکسپورت برگزار می‌شود.

نشست هم اندیشی کمیته آمادگی جسمانی هیئت ورزش های همگانی شهرستان دشتستان با اعضا کمیته آمادگی جسمانی در هیئت ورزش برازجان برگزار شد.

اجرای طرح لایروبی خور (آبراه دریایی) گناوه با بکارگیری شناور لایروب "کاتر ساکشن لاله" به مسافت یک کیلومتر آغاز شد.

اداره استاندارد گناوه در یک سال اخیر برای ۲۸ آسانسور در این شهرستان مجوز ایمنی صادر کرده که ۹ فقره آن مربوط به ۶ ماه نخست امسال است.

طرح ملی یک‌ساعت با محیط‌بان در مدرسه شهید "قنبرنیا" روستای اسلام‌آباد شهرستان گناوه اجرا شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: هفت طرح ورزشی در این استان با ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار تکمیل و آماده بهره‌برداری است.

رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر از آموزش هزار سرباز در بوشهر در قالب طرح «سرباز ماهر» خبر داد.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group