پنجشنبه 5 ارديبهشت 1398 | Thursday 25 April 2019

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: اسیدی بودن آب رودخانه تلخ آب رود شور دشتستان کذب است.

معاون سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر با اشاره به ورود ملخ‌ها از کشورهای حاشیه خلیج فارس و شبه جزیره عربستان، تصریح کرد: با توجه به پیش بینی حضور ملخ‌ها تا پنج سال آینده در کشور و اینکه تنها موجب آسیب و ضرر می‌شوند باید برنامه ریزی دقیق و مدونی برای مبارزه با آنها داشته باشیم.

معاون جهاد کشاورزی بوشهر با اشاره به پیش بینی برداشت ۱۴۰ هزار تن گندم در اراضی کشاورزی استان گفت: ۵ مرکز خرید گندم در بوشهر تعیین شده که تا پایان فصل برداشت، بیش از ۱۲۰ هزار تن گندم از کشاورزان استان خریدار تضمینی می‌شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم گفت: شهرستان دیلم آماده برگزاری دومین جشنواره تئاتر استانی مونولوگ است.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از رفع تصرف ۶۰۰ متر مربع زمین‌های مرغوب دولتی به ارزش ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای بوشهر گفت: با رهاسازی آب از سد سلمان فارسی استان فارس، جریان سیلاب روزهای آینده وارد استان بوشهر می‌شود.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: به منظور بهینه سازی شرایط زیستگاهی برای پرندگان زادآور در جزایر این استان شماری آشیانه مصنوعی ساخته شد.

تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی بوشهر مدافع عنوان قهرمانی دو بازیکن کلیدی و ستاره خود را از دست داد.

معاون سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر با اشاره به اینکه تاکنون در سطح ۲۱۰۰ هکتار از اراضی کشاورزی استان بوشهر علیه ملخ‌های صحرایی مبارزه شده است گفت: در مرحله دوم مبارزه با این آفت به‌زودی در سطح ۱۰ هزار هکتار آغاز می‌شود.

فرماندار بوشهر گفت: سالن نمایش حوزه هنری فرهنگ‌سرای بوشهر با سه میلیارد ریال اعتبار افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

کاروان کمک های مردمی مشارکتی متشکل از خیران گروه دوستداران و دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر و جمعیت هلال احمر گناوه روز دوشنبه در آیینی از این شهرستان به مناطق سیل زده خوزستان اعزام شد.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group