پنجشنبه 1 فروردين 1398 | Thursday 21 March 2019

مردم استان بوشهر در اربعین حسینی به سوگ نشتند و مراسم و برنامه‌های عزاداری متنوعی را نقاط مختلف استان بوشهر برگزار کردند.

به گزارش دیارجنوب مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مردم عشق و علاقه بسیار زیادی به اهل بیت دارند و در ماه‌های محرم و صفر و به ویژه در ایام اربعین این شور به اوج می‌رسد.

حجت‌الاسلام با اشاره به حضور میلیون‌ها عاشق سید و سالار شهیدان از نقاط مختلف جهان در پیاده‌روی بزرگ اربعین خاطرنشان کرد: امسال نیز این همایش عظیم با شعار الحسین یجمعنا در حال برگزاری است.

وی بیان کرد: در سطح استان بوشهر نیز مراسم و برنامه‌های مختلف و متنوعی تدارک دیده شده است و مردم در اربعین سرور و سالار شهیدان به سوگ نشسته‌اند.

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی استان بوشهر نیز در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تعداد زیادی از هم‌استانی‌ها امسال توفیق حضور در راهپیمایی عظیم اربعین را داشته‌اند و یا اکنون در این سفر هستند.

نوشاد نوشادی ادامه داد: برخی از افراد نیز توفیق حضور در این همایش عظیم را نداشته‌اند و به همین منظور راهپیمایی جاماندگان اربعین در نقاط مختلف استان بوشهر برگزار می‌شود.

وی افزود: این مراسم در بوشهر از ساعت ۱۶ امروز از بسیج مرکزی تا گلزار شهدا برگزار می‌شود که از عموم مردم برای حضور در این مراسم دعوت می‌شود.

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group