جمعه 3 اسفند 1397 | Friday 22 February 2019

گراوند اظهار داشت: از تجارب استانداران در دوره 40 سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی جهت توسعه استان استفاده خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر عبدالکریم گراوند امروز در جلسه شورای اداری استان با حضور اسماعیل نجار رئیس مجمع استانداران اداوار گذشته استان، بوشهر را استانی دارای ظرفیت های بالا و دروازه تجارت و پایتخت انرژی دانست و اظهار داشت: در کنار همه ظرفیت ها این استان دارای تاریخ و تمدن بسیار غنی است.

استاندار بوشهر با بیان اینکه دنیا باید زندگی مسالمت آمیز را از فرهنگ و آداب و تمدن استان بوشهر بیاموزد ابراز داشت: مسجد شیعیان و اهل سنت، کنیسه و کلیسا در بافت تاریخی شهر بوشهر نشان از فرهنگ غنی و تمدن بوشهر است.

وی توسعه و پیشرفت استان بوشهر را مرهون تلاش و زحمات و تدابیر همه استانداران در ادوار گذشته دانست و افزود: از تجارب استانداران در دوره 40 سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی جهت توسعه استان استفاده خواهیم کرد.

گراوند با بیان اینکه 71 درصد گاز کشور از استان بوشهر تامین می‌شود اظهار داشت: استان بوشهر به لحاظ منابع انرژی دارای ظرفیت های بسیاری همچون نفت، گاز و پتروشیمی است.

استاندار بوشهر به کاهش اعتبارات عمرانی استان در سال 97 اشاره کرد و ابراز داشت: با توجه به پیگیری های به عمل آمده امیدواریم در برنامه ششم توسعه اعتبارات لازم در عرصه نفت و گاز به استان بوشهر اختصاص یابد تا این کاهش اعتبارات به نوعی جبران شود.

یکی از استانداران اصولگرای استان بوشهر نیز در این جلسه با بیان اینکه پایه و اساس مدیریت در کشور دانش نیست اظهار داشت: متاسفانه از تجارب مدیرا و استانداران گذشته در کشور استفاده نمی شود این درحالی است که قدر این داشته ها را باید دانست و احترام گذاشت.

علی افراشته با بیان اینکه فاصله کشور با دنیا معنادار است بیان داشت: باید از راه های میانبر برای رسیدن به پیشرفت استفاده کرد تا جامعه از امنیت، آموزش، رفاه و بهداشت برخوردار باشد و در این مسیر کمک مردم و رسانه ها به مسئولان ضروری است.

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group