دوشنبه 7 بهمن 1398 | Monday 27 January 2020

بمناسبت روز کار و کارگر ازکارگران زحمتکش بیمارستان شهید صادق گنجی و هفده شهریور برازجان تجلیل بعمل آمد.

به گزارش دیارجنوب ،دکتر شکیب آزاد ضمن حضور در مراسمی که بمناسبت روز کار و کارگر در بیمارستان برگزار شده بود با اعلام این خبر ،بیان داشت :یازدهم اردیبهشت ماه مقارن با یکم می بعنوان روز جهانی کار و کارگر انتخاب شده است . در این روز یاد آور می شویم که کارگران ارکان مهم جامعه هستند وبایستی جایگاه و مقام ومنزلت آنها در جامعه حفظ شود.
ایشان ادامه دادند :در آموزه های دینی ماهم کار و کاگر جایگاه ویژه ای دارد کما اینکه پیامبر اکرم (ص)، حضرت علی (ع)و سایر ائمه همواره در زندگی شخصی و اجتماعی به کار کشاورزی ،دامداری ،دادو ستد و ... می پرداختند و ضمن افتخار به کار خود ،دیگران را نیز به انجام کار و تلاش توصیه می نمودند.
وی تصریح کرد :همانا جامعه ای به پیشرفت نمی رسد مگر اینکه کارگرانی دانا و توانا داشته باشد و همیشه مشتاق فراگیری اصول علمی و اطلاعات به روز دنیا در زمینه کاری خود باشند .
شکیب آزاد اظهار داشت :کار همکاران خدماتی ما در بیمارستان از شآن و منزلت و اهمیت خاصی برخوردار است . چرا که بدون حضور یک نفر نیروی خدماتی حتی یک شیفت کاری عملا کارکردن برای تمامی کادر درمان در بیمارستان غیر ممکن می شود. .
نامبرده افزود : اگر بازدهی و کارایی بخشی از بیمارستان در ارائه خدمات درمانی به بیماران بالا است و رضایت بیماران محترم را فراهم نموده ، بی شک شما نیروهای خدماتی سهم بزرگی در ایجاد این بازدهی و رضایت داشته اید .
دکتر شکیب آزاد ادامه داد :کار نیروهای خدماتی در بیمارستان از دو جنبه دارای ارزش و ثواب می باشد . یکی بخاطر تامین معاش خانواده خود و دیگری کمک به بیماران نیازمند که این جنبه در پیشگاه خداوند از جایگاه بالایی برخوردار است .
در پایان از کارگران بیمارستان شهید گنجی و هفده شهریور با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تجلیل بعمل آمد./روابط عمومی بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان

kargar ganji 1kargar ganji 1kargar ganji 1kargar ganji 1kargar ganji 1kargar ganji 1

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group