جمعه 28 دي 1397 | Friday 18 January 2019

امام جمعه شهر برازجان گفت: ارائه خدمات مختلف در ثبت احوال منجر به کاهش مراجعه غیرضروری مردم ، صرفه جویی در هزینه ها ، وقت، کاهش ترافیک و مصرف سوخت شده است .

به گزارش دیارجنوب ، حجت الاسلام حسن مصلح ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهر برازجان اظهار داشت : دشمن در انتخابات ۱۳۸۸برنامه های خود را برای عملیاتی نمودن سه گام تغییر باور ،افکار و رفتار انجام داد که در نهایت به تغییر ساختار سیاسی جمهوری اسلامی ایران ختم شود که به تغییر آنها پایان نظام جمهوری اسلامی باشد.

امام جمعه برازجان افزود: دشمنان در پیگیری هدف های خود که همانا تغییر ساختاری سیاسی جمهوری اسلامی بود شکست خوردند، تاکتیک جنگ نرم دشمن در فتنه ۱۳۸۸دروغ بزرگ ، شایعه سازی ، استفاده از نمادهای مذهبی و ملی ، شخصیت سازی ،کشته سازی ، استفاده از جاذبه های جنسی و ادعاهای بی جا بود .

وی تاکید کرد: منافقان در فتنه ی سال 88 نقش پر رنگی را ایفا کردند و جز کلیدی ترین نفرات این طرح بر علیه جمهوری اسلامی بودند.

مصلح بیان کرد :نقش منافقان در جامعه ایجاد عداوت ، اختلاف ،دشمنی در جامعه ،همکاری با دشمنان اسلام جهت ضربه زدن به مسلمانان ، شایعه پراکنی وتهمت زنی علیه رهبران جامعه اسلامی ، تشویق مسلمانان به نافرمانی از دستورات رهبران خود ، انجام فعالیت های جاسوسی علیه مسلمانان ، مسخره کردن ارزش ها و مقدسات دینی ، تشکیل جلسات سری علیه مسلمانان ، فریب دادن مسلمانان ساده لوح در جامعه و ایجاد درگیری در میان مسلمانان بود .

وی به تاسیس ثبت احوال اشاره کرد و افزود: ارائه خدمات مختلف در ثبت احوال منجر به کاهش مراجعه غیرضروری مردم ، صرفه جویی در هزینه ها ، وقت، کاهش ترافیک و مصرف سوخت شده است .

حجت السلام حسن مصلح در پایان بیان داشت : روز 5 دی روز ملّی ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی" نامیده شده است و هدف از یادآوری و بزرگداشت آن جلب نظر و توجه عمومی به مخاطرات ناشی از وقوع پدیده‌های طبیعی مانند زلزله، سیل، طوفان، خشکسالی و شناسایی عوامل پیشگیری و کاهش خسارات ناشی از آن خصوصاً تلفات جانی و گسترش فرهنگ ایمنی در جامعه است./فارس

namaz farmandar 1namaz farmandar 1namaz farmandar 1namaz farmandar 1namaz farmandar 1namaz farmandar 1namaz farmandar 1namaz farmandar 1namaz farmandar 1namaz farmandar 1namaz farmandar 1namaz farmandar 1

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group