دوشنبه 5 فروردين 1398 | Monday 25 March 2019

رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهراز افزایش سهمیه اختصاصی شکر استان به مقدار بیش از3هزار تن در راستای طرح تنظیم بازاراستان خبرداد.

به گزارش دیارجنوب؛ سیدحسین حسینی محمدی گفت : با پیگیری های به عمل آمده علاوه بر 1550 تن سهمیه اولیه شکرتنظیم بازار استان ؛ بیش از 1400 تن سهمیه مازاد نیز جهت تامین کامل تقاضا به استان تخصیص یافت .
حسینی محمدی افزود : با توجه به پیگریهای انجام شده ۳ روز تولید کارخانه شکر فسا فقط به استان بوشهر اختصاص یافته که حواله های صادره به نوبت درحال بارگیری و ارسال به استان می باشد .
وی اضافه کرد: از سهمیه اولیه اختصاصی تا کنون 900 تن به مقصد استان بارگیری و بخش عمده ایی تحویل عوامل فروش در سطح عرضه خرد گردیده و همچنین ۲۳۷۵ تن شکر اختصاصی از سهمیه قبل و جدید نیز بدون نوبت در حال بارگیری از کارخانه مرودشت به مقاصد توزیع استان می باشد .
رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان اشاره کرد: به منظور تامین کامل و از بین رفتن صف های طولانی با اضافه شدن ۵۰ عامل دیگر فروش در سطح شهر بوشهر و ۱۵ عامل هم برای بخش های مرکزی ، تعداد عوامل توزیع شکر در شهرستان بوشهر مجموعا ۱۱۵ مرکز افزایش یافت .
وی در پایان تاکید نمود: برای صنوف شیرینی پزی ، قناد و صنعت نیز سهمیه مجزا در نظر گرفته شده است .

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group