چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398 | Wednesday 24 April 2019

با حضور رئیس انجمن کونگ فو توآ استان بوشهر اختتامیه مسابقات کونگ فو توآ جام رمضان در استان بوشهر برگزار شد.

به گزارش دیارجنوب به نقل از روابط عمومی انجمن کونگ فو توآ استان بوشهر ؛ حمیدرضا بنافی مسئول انجمن توآ استان تشریح کرد : چهارشنبه بیست و سوم خردادماه اختتامیه مسابقات جام رمضان و ضیافت افطاری در بخش بانوان و آقایان را برگزار نمودیم .

گفتنی است در این مراسم آقای موسی یحیایی رئیس انجمن توآ کشور ، حسین دهجان سرپرست هیئت کونگ فو استان و دیگر مسئولین استانی نیز حضور داشتند .

بنافی افزود : ششمین دوره از مسابقات جام رمضان در استان بوشهر را با تعداد 120 ورزشکار در بخش آقایان و 80 نفر در بخش بانوان در حالی به پایان رساندیم که تمامی شرکت کنندگان از کمیته مسابقات و داوران رضایت خود را اعلام نمودند .

یحیایی توآ استان بوشهر را قلب تپنده تمام کشور خواند و گفت : دفتر مرکزی عملکرد توآ استان بوشهر را همیشه نمونه و مثال زدنی تلقی نموده و جایگاه شما در بین مابقی استان ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است .
البته باید این همه افتخار و موفقیت را مدیون زحمات شبانه روزی استاد بنافی دانست که بحق شایسته تقدیر است .

حسین دهجان نیز ضمن خداقوت و خوش آمد به توآ کاران علی الخصوص رئیس انجمن توآ کشور گفت : در مدت زمان اندکی که به عنوان سرپرست هیئت در کنار توآ کاران بوده ام واقعا عشق و علاقه به ورزش را آموخته ام و بی شک کونگ فو در بین دیگر ورزش ها چیز دیگری است ، تا جایی که قانون و اداره کل به بنده اجازه همکاری دهد با تمام توان در خدمت شما ورزشکاران بوده و هستم و امیدوارم حلقه این اتحاد و همبستگی روز به روز محکمتر و استوارتر گردد .
جا دارد از آقای آرش شبانکاره مجری توانمند صدا و سیما که همیشگی بر ما منت گذاشته اند تشکر و قدردانی نماییم .

نتیجه مسابقات بشرح ذیل است:
بزرگسالان
دشتستان اول - دیــــــر دوم - بوشهر سوم

جوانان
بوشهر اول -دشتستان دوم- جم سوم

نوجوانان
دشتستان اول-کنگان دوم- دیر سوم

نونهالان
دشتستان اول - بوشهر دوم - دیر سوم

مجموع
دشتستان اول - بوشهر دوم- دیر سوم

toa final 1toa final 1toa final 1toa final 1toa final 1toa final 1toa final 1toa final 1toa final 1toa final 1toa final 1toa final 1toa final 1toa final 1

 

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group