دوشنبه 1 بهمن 1397 | Monday 21 January 2019

رییس کمیسیون سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی بوشهر گفت: پروژه احداث چرخ و فلک بوشهر پس از توقف چندین ماهه از سرگرفته شد.

به گزارش دیارجنوب به نقل از ایرنا، روح الله نصرتی روز شنبه درجمع خبرنگاران افزود: این کمیسیون با برگزاری نشست‌های مشترک با سرمایه‌گذار بخش خصوصی و پیمانکار این پروژه نسبت به رفع اختلافات و فراهم سازی زمینه اتمام عملیات چرخ و فلک تا پایان شهریورماه اقدام کرد.
وی بیان کرد: افزایش قیمت تمام شده و لزوم گرفتن مجوزهای استاندارد در تمامی مراحل سبب تاخیر در تداوم عملیات اجرایی شده بود.
وی عنوان کرد: بهره‌برداری از پروژه چرخ و فلک و ایجاد تاسیسات تفریحی ورزشی در کنار این پروژه می‌تواند بخش قابل توجهی از نیازهای تفریحی شهروندان را بر طرف کند.
نصرتی ادامه داد: اختصاص مکان‌هایی در مناطق مختلف شهر برای ایجاد تاسیسات تفریحی ورزشی می‌تواند تا حد زیادی در برطرف کردن این نیاز اساسی شهروندان ایفای نقش کند.
وی گفت: ایجاد مجموعه شهربازی سرپوشیده یا روباز در داخل یک شهر سبب جذب خانواده‌ها شده و علاوه بر درآمد و اشتغال زایی مستقیم سبب تخلیه هیجانی و روانی شهروندان نیز می‌شود.
نصرتی اظهارداشت: بندر بوشهر از ظرفیت بالایی در ایجاد مراکز تفریحی، فرهنگی و گردشگری برخوردار است .
وی اضافه کرد: باتوجه به اینکه سرانه مراکز تفریحی و سرگرمی شهر بوشهر کمتر از حد معمول است باید بیش از پیش برای پر کردن اوقات فراغت همشهریان تلاش شود .
نصرتی تاکید کرد: شورای اسلامی شهر بوشهر در این راستا ازحضور سرمایه گذاران برای ایجاد طرح‌های تفریحی گردشگری حمایت می کند.
عملیات اجرایی چرخ و فلک 80 متری بوشهر با ظرفیت 330 نفر و 42 کابین مجهز به وسایل سرمایشی و گرمایشی از سال 95 با 47 میلیارد ریال آغاز شد.
در ابتدا مقرر بود این پروژه ظرف مدت 18 ماه عملیات اجرایی آن به اتمام برسد.

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group