پنجشنبه 1 فروردين 1398 | Thursday 21 March 2019

امام جمعه برازجان گفت: تولید کنندگان و مراکز توزیع از احتکار کالاهای مورد نیاز مردم پرهیز کنند‌ که این احتکار، خود، کمک به جنگ اقتصادی دشمن است.

به گزارش دیارجنوب به نقل از خبرگزاری فارس از برازجان، حجت الاسلام و المسلمین حسن مصلح در خطبه های امروز نماز جمعه شهر برازجان اظهار داشت: از اقدام شورای اسلامی و شهرداری برازجان بابت تشکیل میز خدمت و پاسخگویی به سئوالات مردم تقدیر و تشکر می‌شود و امید است این سنت حسنه با همکاری مسئولین و مشارکت وحضور مردم بویژه فعالین اجتماعی استمرار پیدا کند.
وی با اشاره به ۲۳ مهرماه روز شهادت پنجمین شهید محراب، بیان داشت: شهادت آیت الله اشرفی اصفهانی به دست منافقان کوردل صورت گرفت که البته همچنان تحت حمایت غرب قرار دارند.
امام جمعه برازجان در ادامه با بیان اینکه ۲۴مهرماه روز پیوند اولیا و مربیان است، گفت: بحث پیوند اولیا و مربیان باید جدی گرفته شود همچنین ارتباط مستمر و تنگاتنگی بین اولیا و مربیان باشد و این روز، یک روز تشریفاتی نباشد.
وی همچنین ضمن اشاره به سالروز تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران به فرمان رهبر کبیر انقلاب در سال ۱۳۵۸، گفت: به برکت این اقدام ارزشمند ما یک ارتش مردمی، مکتبی و ولایی داریم.

مصلح در ادامه سخنان خود با بیان اینکه مردم باید به اندازه نیاز و مصرف خرید کنند، تصریح کرد: وظیفه اداره صنعت ، معدن و تجارت و تعزیرات، نظارت، کنترل و حمایت از مصرف کننده است.
وی گفت: تولید کنندگان و مراکز توزیع از احتکار کالاهای مورد نیاز مردم پرهیز کنند‌ که این احتکار، خود، کمک به جنگ اقتصادی دشمن است.

jome miz bor 1jome miz bor 1jome miz bor 1jome miz bor 1jome miz bor 1

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group