پنجشنبه 1 فروردين 1398 | Thursday 21 March 2019

فرمانده سپاه دشتستان گفت: در هفته دفاع مقدس ۲۰۰ برنامه در سطح شهرستان دشتستان اجرا خواهد شد.

به گزارش دیارجنوب سرهنگ غلامپور در تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس اظهارداشت: در رزمایش حضرت محمدرسول الله که از لحاظ کیمیت و کیفیت خوب برگزار شد مورد تقدیر قرار گرفتیم که نشان از حضور مقتدرانه وباشکوه بسیجیان در آن رزمایش داشت.
وی از اجرای 200 برنامه در هفته دفاع مقدس در شهرستان خبر داد و اضافه کرد: روز اول هفته دفاع مقدس که در ۳۱ شهریور آغاز میشود رژه ۳۰ یگان نیروهای سپاه-بسیج-نیروی انتظامی و دیگر ارگانها خواهد بود.
وی تصریح کرد: در مساجد فاطمه زهرا-المهدی-سیدالشهدا وغدیر برازجان و امام سجاد دهقاید برنامه های متنوعی برگزار خواهد شد.
سرهنگ نعمت الله غلامپور با اشاره به انتقال فرهنگ ایثار و شهادت در مدارس در هفته دفاع مقدس اذعان داشت: با توجه به شروع سال تحصیلی در 5 مدارس خدیجه کبرا-نمونه رضوان –فرزانگان –هنرستان علامه طباطبایی و هنرستان علم وصنعت برنامه خواهیم داشت.
وی سرکشی از 60 خانواده شهدا را از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس عنوان کرد و بیان داشت: پیاده روی خانوادگی روز جمعه بمناسبت هفته دفاع مقدس از دیگر برنامه هایی خاهد بود که در این ایام برگزار خواهد شد.
وی از انجام 400 مصاحبه از فرماندهان و بسیجیان و رزمندگان دوران دفاع مقدس برای تکمیل کتاب نقش دشتستان در دوران دفاع مقدس گفت وابرازداشت: تا کنون بیش از 70 درصد از این کتاب آماده است و هر کدام از جانبازان و ایثارگران و شخصی که در دوران دفاع مقدس نقشی ایفا کرده میتواند به دبیرخانه آن در کنار بسیج اصناف مراجعه کرده تا ضمن مصاحبه از اطلاعات آن در کتاب استفاده شود.
فرمانده سپاه جوادالائمه دشتستان در جواب خبرنگار دیارجنوب درخصوص فعالیت گشت های محله محور گفت: درپایگاه های شهرستان گشت محله محور فعال است و نوبت بندی شده اند.
وی در پاسخ به سوال دیگری گفت: یادواره شهیدان شهرستان دشتستان بنام شهید کرامت در 4اسفند در بنار سلیمانی زادگاه این شهید برگزار خواهد شد.
سرهنگ نعمت الله غلامپور در مورد تاریخ برگزاری یادواره شهید گنجی بیان داشت: یادواره شهید گنجی بعنوان اولین شهید مبارزه با تفکر تکفیری در سالروز شهادتش در ۲۸ آذر برگزار خواهد شد.
در پایان این مراسم از خبرنگاران تجلیل بعمل آمد.

nashast sepah gholampor 1nashast sepah gholampor 1nashast sepah gholampor 1nashast sepah gholampor 1nashast sepah gholampor 1nashast sepah gholampor 1nashast sepah gholampor 1nashast sepah gholampor 1nashast sepah gholampor 1nashast sepah gholampor 1nashast sepah gholampor 1nashast sepah gholampor 1nashast sepah gholampor 1nashast sepah gholampor 1nashast sepah gholampor 1nashast sepah gholampor 1nashast sepah gholampor 1nashast sepah gholampor 1

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group