چهارشنبه 29 اسفند 1397 | Wednesday 20 March 2019

آیین نمادین انتخابات شورای دانش آموزی مدارس در محل دبستان عترت برارجان با حضور مسئولین برگزار شد.

به گزارش دیارجنوب به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان دشتستان، ارسلان زارع صبح امروز در آیین نمادین انتخابات شورای دانش آموزی مدارس در محل دبستان عترت اظهار داشت: در 40 امین سال پیروزی انقلاب مردم و به خصوص دانش آموزان و نوجوانان این پیام را به جهانیان می رسانند که مردم بر اساس نظر و ایده خود حاکمیت سلطه را از کشور ایران برچیده و نظام جمهوری اسلامی بر اساس نظر و آرا خود حاکم کرده اند.

وی گفت: بدیهی است برای تحقق این دستاورد بزرگ دانش آموزان همان گونه که در پیدایش انقلاب و استقرار نظام جمهوری اسلامی موثر بوده اند در استمرار، شکوفایی و تبلور آن نقش آفرین باشند.

رئیس شورای آموزش و پرورش دشتستان ادامه داد: دانش آموزان در شکوفایی و تبلور همه آرا، نظرات ، مشارکت مردم و قدرت اراده در حاکمیت برای اداره این مملکت تاثیر گذار و بستر ساز بوده و هستند.

زارع اظهار کرد: نفس شورای دانش آموزی علاوه بر تسهیل گر امورات مدیریتی مدرسه، تعامل سازنده کادر مدیریتی و دانش آموزان، بیان نظرات دانش آموزان و تمرین مطالبه گری دانش آموزان در مدرسه و جامعه است.

فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش دشتستان تصریح کرد: انتخابات دانش آموزی قطعاً یک حرکت نمادین برای تعمیق باور مردم سالاری دینی است از این جهت این حرکت ارزشمند را پاس می داریم.

ارسلان زارع گفت: این انتخابات باید زمینه ساز مسئولیت پذیری، نقش آفرینی، خود باوری تصمیم گیری درست و مشارکت جوی دانش آموزان در جامعه باشد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان در این آیین اظهار داشت: انتخابات دانش آموزی تمرین دموکراسی است. باید کشور خود را با خرد جمعی بسارزیم و با تلاش خود آن را به سرانجام مطلوب برسانیم.

سید حسن لواسانی فرد گفت: آغاز فکر مشارکت جویی از پایه ها باید شروع شود. اگر دانش آموزان مشارکت جویی و مطالبه گری را در مدرسه فرا گیرند آینده در جامعه آن را به شکل صحیح با عمل خود انجام خواهند داد.

گفتنی است در این آیین مریم ترجمان مدیر دبستان دخترانه عترت پیام وزیر آموزش و پرورش به مناسبت انتخابات شورای دانش آموزی را قرائت کرد.

entekhabat daneshamozi 1entekhabat daneshamozi 1entekhabat daneshamozi 1entekhabat daneshamozi 1entekhabat daneshamozi 1entekhabat daneshamozi 1entekhabat daneshamozi 1entekhabat daneshamozi 1entekhabat daneshamozi 1entekhabat daneshamozi 1entekhabat daneshamozi 1entekhabat daneshamozi 1entekhabat daneshamozi 1entekhabat daneshamozi 1entekhabat daneshamozi 1

عکاس: آقایان چوبدار وعیدی

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group