چهارشنبه 29 اسفند 1397 | Wednesday 20 March 2019

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان گفت: جایگاه آموزش و پرورش در بخش بوشکان امروزه در شرایط مطلوبی قرار دارد.

به گزارش دیارجنوب به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش دشتستان، سید حسن لواسانی فرد صبح امروز در آیین تکریم مسئول سابق و معارفه احمد یوسفی به عنوان مسئول جدید نمایندگی بخش بوشکان اظهار داشت: نشاط و پویایی دانش آموزان در مدارس نشانگر انتخاب راه درست در پیاده سازی اهداف آموزشی و پرورشی این منطقه است.

وی ضمن تقدیر از زحمات اردشیر صیادی مسئول سابق نمایندگی بخش گفت: تداوم راه و زحمات ایشان سخت است ولی اینکه امروزه نیازهای بخش شناسایی و اهداف اولویت گزاری شده است سبب تمرکز بهتر برنامه ها و اجرای دقیق تر آنان می شود.

لواسانی فرد افزود: تجمیع مدارس بخش در مدارس شبانه روزی کاری بزرگ در راستای ارتقاء و رشد تراز علمی دانش آموزان است هرچند که مشکلاتی به سبب رفت و آمد بین روستاها برای بعضی از دانش آموزان ایجاد شده است.

این مقام مسئول با تشریح مسائل آموزشی بخش تصریح کرد: جذب نیروهای متخصص بومی در سال های گذشته و استفاده از آنان در مدارس شبانه روزی سبب کیفیت بخشی آموزش شده است.

moarefe amozesh boshkan 1

لواسانی فرد ادامه داد: اگر تجمیع کلاس های درس در مناطق اجرا نمی شد، در حال حاضر باید شاهد پایین بودن سطح تراز علمی دانش آموزان بخاطر نداشتن دبیران متخصص در سر کلاس های درس بودیم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان اظهار کرد: ظرف سال های اخیر اقدامات خوبی جهت نوسازی مدارس از طریق خیرین و سازمان نوسازی انجام شد است که برخی از روستاهای این منطقه نیز از آن برخوردار شده اند و این امید واری وجود دارد که در آینده ای نزدیک تعداد مدارس بیشتری به مرحله نوسازی برسد.

سید حسن لواسانی فرد با توجه به مشکلات آموزشی موجود در بخش گفت: در دوران مسئولیتم به عنوان مدیر آموزش و پرورش برنامه ارتقاء جایگاه نمایندگی بخش به اداره آموزش و پرورش را داشته ام اما برای استقرار آموزش و پرورش مستقل که خواست اهالی و مسئولین بخش است تعداد دانش آموزان باید در نرم مناسبی باشد .

وی با بیان اینکه مشکلات زیادی در مدارس و به خصوص مدارس شبانه روزی از حیث تجهیزات داریم گفت: با هم اندیشی و همراهی دهیاران، اعضای محترم شوراها و شهرداران باید مشکلات آموزشی در منطقه را برطرف نماییم.

لواسانی فرد با معرفی احمد یوسفی به عنوان فردی شایسته و کاربلد و مورد تایید منطقه برای این پست افزود: در آموزش و پرورش ملاک انتخاب توانایی، کارآیی و تخصص بوده است و مسائل و تفکرات سیاسی افراد مدنظر قرار نگرفته و تنها تفکر توسعه طلبی در آموزش و پرورش اولویت انتخاب افراد واقع شده است.

گفتنی است در این آیین بخشدار بوشکان، عضو شورای شهر کلمه دو همکار فرهنگی به عنوان نماینده معلمان از زحمات آقای اردشیر صیادی تقدیر و خواسته های خودشان را از یوسفی مسئول جدید نمایندگی اعلام نمودند.

همچنین هدایای از طرف مدیریت آموزش و پرورش دشتستان و برخی مسئولان بخش به صیادی اهداء شد و ابلاغ یوسفی به عنوان مسئول جدید نمایندگی آموزش و پرورش بخش بوشکان از توابع شهرستان دشتستان قرائت شد.

moarefe amozesh boshkan 1moarefe amozesh boshkan 1moarefe amozesh boshkan 1moarefe amozesh boshkan 1moarefe amozesh boshkan 1

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group