دوشنبه 5 اسفند 1398 | Monday 24 February 2020

معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در تنگنای بودجه و نیروی انسانی قرار داریم، گفت: توسعه و پیشرفت کشور نیازمند تقویت آموزش و پرورش است.

به گزارش خبرنگار مهر، مهرزاد حمیدی ظهر چهارشنبه در آئین معارفه مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار داشت: بوشهر استان امید ایران و استان دانشمندان و ادبا، شعرا و انقلابیون بزرگ در تاریخ و استان پیشگام در تعلیم و تربیت نوین هستیم.
وی اضافه کرد: در چهل سال دوم انقلاب آماده جهش و تمدن‌سازی هستیم و شرطی دارد و آن این است که یک سیستم ملی ایجاد شود و آموزش و پرورش به عنوان پیشران توسعه و معلم به عنوان عنصر اصلی آن به خوبی حمایت شوند.
معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: دیوار هیچ سازمانی از دیوار آموزش و پرورش بالاتر نیست؛ اگر سازمان‌ها آموزش و پرورش را دیدند و حمایت کردند، آن موقع به توسعه و پیشرفت می‌رسیم.
وی با بیان اینکه باید الزام حمایت همه سازمان‌ها از آموزش و پرورش باید توسط نمایندگان مجلس و دولت پیگیری شود، افزود: با توسعه و تقویت آموزش و پرورش در همه صحنه‌ها شاهد جهش در همه عرصه‌ها خواهیم بود.
حمیدی بیان کرد: مسئولیت در جمهوری اسلامی ایران امانت است و از شخصی به شخص دیگر می‌رسد. اکنون هم همین‌گونه است، مسئولیت آموزش و پرورش از شخصی به شخص دیگری منتقل شده است.
وی با تقدیر از تلاش‌های ناصر کرمی مدیرکل سابق آموزش و پرورش استان بوشهر، افزود: ایشان مدیرکلی نجیب و صبور بودند و در دوران سختی توانستند طی چهار سال با تمام محدودیت‌ها شاخص‌های آموزشی، پرورشی و ورزشی را ارتقا دهند.
معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه آموزش و پرورش در تنگنای بودجه و نیروی انسانی قرار دارد، تصریح کرد: سخت‌ترین زمان در آموزش و پرورش پیش از آغاز سال تحصیلی است که پروژه مهر و بازگشایی مدارس سختی بالایی دارد که توسط سرپرست آموزش و پرورش استان بوشهر به خوبی مدیریت شد.
در این آئین علیمراد کرمی به عنوان مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر معرفی و از خدمات ناصر کرمی مدیرکل سابق و غلامحسین حسینی سرپرست این اداره‌کل تقدیر شد.
کد خبر

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group