چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398 | Wednesday 24 April 2019

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنگستان در دیدار با رئیس جمعیت هلال احمرتنگستان گفت : با برنامه ریزی های لازم هنرمندان تحت پوشش این اداره در جشنواره فرهنگی و هنری وادبی پیمان شرکت خواهند کرد.

به گزارش دیارجنوب به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنگستان ، شاهین نجفی که صبح امروز در دیدار با رئیس جمعیت هلال احمرتنگستان سخن می گفت ، افزود : مشارکت هنرمندان تنگستانی در جشنواره سراسری فرهنگی هنری وادبی پیمان نشان از تعاملات بین این اداره و جمعیت هلال احمر تنگستان دارد.
وی ضمن ابراز خرسندی از حضور و خدمت در تنگستان تصریح کرد : تنگستان از دیرباز مهد علم و ادب و فرهنگ و هنر بوده و امیدواریم همه مدیران دستگاههای اجرایی امیرنژاد رئیس جمعیت هلال احمر را الگوی فعالیت مشترک فرهنگی و هنری قرار داده و همه دست در دست هم با تعامل در پیشبرد اهداف ، به سوی جامعه آرمانی حرکت کنیم .
نجفی با اشاره به نیاز خلق آثار هنری مرتبط با آسیب های اجتماعی ، عنوان نمود : اگر همه اقشار جامعه احساس مسوولیت نمایند ، درمواقع بروز حوادث ،بحران ها و آسیب های اجتماعی خسارات مادی و معنوی کاهش می یابد.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنگستان در پایان گفت: امیدواریم این رویه بین سایرادارات نیز رایج شده و تعاملات به صورت متقابل انجام پذیرد تا شاهد پیشرفت و تعالی شهرستان واهداف بلندنظام جمهوری اسلامی ایران باشیم.


امیرنژاد ریییس جمعیت هلال احمر تنگستان نیز در این نشست ؛ ضمن خوش آمدگویی و تبریک انتصاب دکتر نجفی به ریاست فرهنگ و ارشاد اسلامی تنگستان ، ابراز کرد : جامعه بزرگ هنرمندان با حرکتهای فرهنگی و هنری می تواند سهمی بزرگ در کاهش آسیبهای اجتماعی بردارد .
وی افزود : باتوجه به دغدغه های مشترک میان هلال احمر که اصول چهارگانه اش خدمت و یاری رساندن به تمام رده های جامعه است و همچنین خواست و همت مدیریت هلال احمر تنگستان برای کاهش آسیب های اجتماعی و تعامل با دستگاههای متولی فرهنگی و طیف بزرگی از هنرمندان که عضو سازمان جوانان هلال احمر تنگستان هستند و همچنین فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان متولی اصلی فرهنگ و هنر جامعه ، امیدواریم گامهای بزرگ و در حد نام تنگستان برداریم.
وی در پایان توضیحاتی را در مورد جشنواره فرهنگی و هنری ادبی پیمان ارائه داده و ابراز امیدواری نمود که هنرمندان رشته های مربوطه در این جشنواره حضوری موفقیت آمیز داشته باشند.

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group