شنبه 18 مرداد 1399 | Saturday 8 August 2020

نماینده مردم شهرستان‌های کنگان، دیر، عسلویه و جم در مجلس شورای اسلامی گفت: آلودگی نفس مردم جنوب استان بوشهر را گرفته است.

به گزارش دیارجنوب، سکینه الماسی بعد از ظهر پنج‌شنبه در نشست رئیس دفتر رئیس جمهوری با علما، روحانیون، و شوراهای شهرستان عسلویه اظهار داشت: در شهرستان عسلویه شاهد تعامل و همراهی همه اقشار با هم هستیم و این منطقه نمادی از اتحاد و همدلی است.
وی با بیان اینکه در شهرستان‎های جنوبی استان بوشهر شیعه و سنی مظهر عینی وحدت و زندگی برادرانه هستند، تاکید کرد: مردم منطقه وفاداری خود را به آرمان های ملی و اسلامی و ولایت‌مداری خود را اثبات کرده‌اند.
نماینده مردم شهرستان‌های کنگان، دیر، عسلویه و جم در مجلس شورای اسلامی بر لزوم رفع مشکلات اشتغال در جنوب استان تاکید کرد و افزود: امیدواریم شاهد بهبود و تسریع در بکارگیری جوانان منطقه عسلویه باشیم.
وی با اشاره به نقاط مختلف جنوب استان بوشهر تحت تاثیر صنعت قرار گرفته است، افزود: حق اشتغال به عنوان حداقل خواسته مردم شهرستان های جنوبی استان بوشهر پایمال شده است.
الماسی با اشاره به اینکه آلودگی نفس مردم جنوب استان بوشهر را گرفته است اضافه کرد: تدوین نهایی سند آخر کارگروه ملی عسلویه انجام شود تا مردم بتوانند از مزیت‎های آن بهره‌مند شوند.
وی با اشاره به تصویب اعتبار پروژه اطاله موج شکن‌ها و توسعه حوضچه به سمت دریا اسکله کنگان به مساحت ۳۸ هکتار گفت: هزار و ۲۵۰ میلیارد ریال در فاز نخست و ۴۵۰ میلیارد ریال در فاز دوم تصویب شده است./مهر

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر