شنبه 30 شهريور 1398 | Saturday 21 September 2019

 با مجموعه مقالات حوزه مطالعات فرهنگی به تالیف و پژوهش الهه غریب زاده آشنا شویم.

به گزارش دیارجنوب، الهه غریب زاده در گفتگو با خبرنگار دیارجنوب بیان داشت: میراث ناملموس معنوی،اقیانوس ژرفی که بیش از ده سال هست در آن شناگرم، مقوله ایی ارزشمند است که نیازمند توجه روز افزون است.

وی اضافه کرد: چاپ و نشر بیش از پنج هزار صفحه آثار پژوهشی در قالب کتاب و مقاله، برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی آثار میراث ناملموس، تدوین تیزر های آموزشی مرتبط، حضور در همایش های تخصصی در کنار تدریس و تبلیغ آن در دانشگاه خرده فعالیت هایم در این راستا می باشد.

الهه غریب زاده بیان کرد: با توجه به نیاز سنجی های انجام گرفته، امروزه با پیشرفت تکنولوژی و سهولت دستیابی به منابع مطالعاتی الکترونیک، مقالات علمی الکترونیکی بسیار بیشتر از سایر گزارشات تحقیقاتی کاغذی مقبول عموم واقع شده و مخاطبان ویژه دارند.
وی اضافه کرد: کتاب حاضر، مجموعه‌ایی از مقالات حوزه فرهنگ و میراث فرهنگی است و چکیده هایی از مطالبی بهم پیوسته و هم راستا می باشد.

در پایان الهه غریب زاده مجموعه مقالات پذیرفته شده ملی و بین المللی حوزه مطالعاتی فرهنگ و میراث فرهنگی خود را اینگونه بیان کرد که شامل مجموعه ایی از مقالات متعدد پذیرش شده در همایش های ملی و بین المللی، طرح های علمی فرهنگی و اجتماعی و مقالات چاپ شده در دوهفته نامه های تهران ،همراه با یادداشت های درج شده در روزنامه های بوشهر، مجموعه ایی از رویکرد ها و دانش در حوزه هایی همچون تاریخ، میراث فرهنگی، میراث ناملموس فرهنگی، گردشگری فرهنگی، فرهنگ و هنر، صنایع دستی که توسط انتشارات ستاره جنوب و چاپ بشیری در بوشهر با تعداد محدود به انتشار خواهد رسید.

maghalat

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group