سه شنبه 3 ارديبهشت 1398 | Tuesday 23 April 2019

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر با اشاره به برگزاری چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر گفت: در جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان بوشهر از آثار برتر رسانه‌ها در حوزه آب و برق تجلیل می‌شود.

به گزارش دیارجنوب، عبدالله نجفی عصر امروز در تور گردشگری بسیج رسانه استان بوشهر در بررسی وضعیت صنعت برق استان، از بسیج بهعنوان خادم مردم یاد کرد و اظهار داشت: شورای سیاست گذاری بسیج رسانه با هدف خدمت به مردم و نقش آفرینی در مسیر توسعه استان دو موضوع مهم استانی در حوزه آب و برق در دستور کار خود قرار داده است.

وی به آثار مثبت بازدید بسیجیان عرصه رسانه در حوزه صنعت برق اشاره کرد و افزود: رسانه‌ها باید ضمن بیان کمبودها موجود و انتشار خدمات ارگان‌ها و سازمان‌ها برای فرهنگ سازی گامهای موثری بردارند.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر با اشاره به چالش‌های برق و آب استان بوشهر به ویژه در فصل گرما بیان کرد: رسانهها در تابستان گذشته همراه با مردم و همگام با مسئولان برای رفع چالشهای بزرگ آب و برق در استان خدمات موثری داشتهاند.

نجفی از برگزاری چهارمین جشنواره رسانهای ابوذر استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: مبارزه با آسیبهای اجتماعی، بسیج و حوزه‌های اقدام، اقتصاد مقاومتی، مسائل صنفی خبرنگاری، مقاومت و دفـاع مـقدس، خدمات اجتماعی محرومیتزدایی، مبارزه با آسیبهای اجتماعی از جمله محورهای این جشنواره است.

وی بصیرت و دشـمن شــناسی را از دیگر موضوعات جشنواره رسانه‌ای ابوذر دانست و افزود:مصرف بهینه برق، سازگاری با کم آبی و اخلاق و حقوق شهروندی از دیگر موضوعات چهارمین جشنواره رسانهای ابوذر استان بوشهر است که در این راستا از آثار برتر رسانه‌های استان بوشهر در حوزه آب و برق در جشنواره ابوذر تجلیل شود./تسنیم

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group