جمعه 15 آذر 1398 | Friday 6 December 2019

با حضور شهردار و اعضای شورا آبنمای ماتریسی پارک لاله برازجان راه اندازی شد.

به گزارش دیارجنوب اصلاح و بهسازی تاسیسات مستهلک و بهینه سازی فضاهای شهری یکی از مواردی است که نقش پررنگی در کارنامه عملکرد مدیریت فعلی شهرداری برازجان دارد.

بهسازی پارکها و فضاهای سبز شهری و احداث فضاهای تفریحی جدید در برخی نقاط متروک و فراموش شده‌ی شهری را می‌توان نمونه‌هایی از این تفکر حاکم بر شهرداری دانست که می‌تواند نقش مهمی در بهبود کیفیت زندگی شهروندان و افزایش نشاط عمومی ایفا نماید.
یکی از فضاهایی که طی ماههای اخیر شاهد بازسازی آن بوده‌ایم، آبنمای پارک لاله واقع در بلوار آزادی است. تخریب آبنمای مستهلک و بلااستفاده‌ی این پارک در ماههای پایانی سال گذشته در دستور کار شهرداری قرار گرفت و عملیات اجرایی جایگزینی آبنمای ماتریسی مدرن در این مکان آغاز شد. این آبنما روز دوشنبه نهم اردیبهشت ماه بمناسبت روز شوراها با حضور شهردار، برخی اعضای شورا و معاونین شهردار برازجان به بهره برداری رسید.
محمدحسن محمدی شهردار برازجان در این زمینه به خبرنگار ما گفت: با تلاش همکاران پرتلاشمان در حوزه های معاونت فنی عمرانی و اجرایی شهرداری برازجان، طرح زیبای آبنمای ماتریسی در این مکان اجرا گردید که می‌توان آن را یکی از نقاط زیبای فضاهای تفریحی شهر دانست.
وی افزود: آبنمای ماتریسی این طرح یک آبنمای کف خشک با چیدمان ماتریسـی و رینگی است که شامل 110 عدد نازل کف خشـک می باشـد و با اسـتفاده از سیســتم کنتـرلی PLC موزیکال و اینتر اکتیو عمل میکند. شهردار برازجان ایـن فضا را مکانی منـاسـب برای بازی کودکان و نوجوانان دانست که در شبهای گرم تابستان می‌تواند ساعتهای دلپذیری را به این عزیزان هدیه کند.

abnama matrisi 1abnama matrisi 1abnama matrisi 1abnama matrisi 1abnama matrisi 1abnama matrisi 1

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group